Останні туристичні новини

Туристів, які заблукали знайдуть безпілотники

 

Швейцарські вчені з Університету Цюриха розробили алгоритм, завдяки якому дрони зможуть самостійно пересуватися лісовими стежками і дорогами на рівні людського зросту. Безпілотником керує нейромережа, що десять разів на секунду зчитує зображення з камери, перевіряє та визначає, куди летіти далі.

Далі...

Мексика: за фото біля пам’ятників - доплата

 

З відвідувачів національного мексиканського парку Тулум почали брати плату за пристрої з фотокамерами. Туристи не задоволені такою ідеєю, але місцева влада не чекає на зменшення кількості мандрівників.

Далі...

"ГайдаFest" планують провести в Черкасах

 

Ініціатива черкаських активістів набрала півтори тисячі голосів від містян, – інформують на офіційному порталі Черкаської ОДА. На початку лютого співорганізатор фестивалю "ГайдаFest" Анастасія Білецька розмістила на сайті петицію, в якій просила владу посприяти проведенню заходу, що неодмінно стане родзинкою Черкас.

Далі...

Туристичну ID-карту гостя столиці запустять у Києві

 

Програма розвитку туризму Києва на 2016-2018 роки передбачає створення туристичного порталу міста і його виведення на першу сторінку найбільших пошукових мереж, а також розробку мобільного додатку "Kyiv Mobile Guide" і запуск туристичної ID-карти гостя столиці.

Далі...

Пивний фонтан побудують в словенському місті Жалець

 

В словенському місті Жалець побудують пивний фонтан з метою привабити туристів. Це буде перший фонтан такого типу в Європі і обійдеться майже 5-тисячному місту в 350 тисяч євро.

Далі...

Космічний туризм рекламують в NASA

 

Космічне агентство продовжує популяризувати космічні польоти і представила нову порцію плакатів в ретро-стилі. На цей раз в агентстві виступили з оригінальним образотворчим рішенням - 14 глянцевих ретрофутурістіческіх плакатів, де планети Сонячної системи і за її межами представлені як популярні туристичні маршрути.

Далі...

Акція: "Ласкаво просимо в палаци" Мадриду

З 27 лютого у Мадриді почнуться безкоштовні екскурсії по 12 замків іспанської столиці у супроводі гідів. Акція під назвою "Ласкаво просимо в палац!" пройде в Мадриді в третій раз.

Далі...

Фестиваль лимонів стартував у Франції

 

Зі звичайного шоу воно перетворилося у всесвітньовідомий фестиваль. У французькому містечку Мантон щороку відбувається так зване цитрусове дійство. З 13 лютого по 2 березня у місті можна побачити різноманітні гігантські фігури, створені з органічних фруктів.

Далі...