Останні туристичні новини

Де потрібно обмежити потік туристів: СПИСОК

 

Так оглядачі британської The Telegraph склали список з 20 місць, де слід скоротити потік туристів. На першому місці - Гранд-базар у Стамбулі, його відвідують 91 млн осіб на рік. Це величезна територія, на якій, крім власне торговельних лотків, розташовані ресторани, мечеті, житлові приміщення і навіть цвинтарі.

Далі...

Морські равлики літають, як метелики - біологи

 

У холодних водах Антарктики і Арктики живуть незвичайні молюски, яких в науці називають "морськими метеликами". Американським фахівцям в ході спостереження за поведінкою морських равликів у воді вдалося з'ясувати, що вони буквально літають під водою, як звичайні комахи в повітрі.

Далі...

Неймовірною кількістю квітів покрилася "Долина смерті"

 

У спекотній Каліфорнії знаходиться знаменита Долина Смерті. Саме це місце прийнято вважати найспекотнішим місцем на Землі. Однак, незважаючи на жахливий клімат і постійну посуху, в цьому місці можна спостерігати приголомшливе цвітіння польових квітів.

Далі...

Організатори кінофестивалю "86" шукають нові історії

 

На конкурс можуть подаватися проекти ігрових, документальних та анімаційних фільмів тривалістю до 15 хвилин. Перевага надаватиметься проектам з виразним візуальним матеріалом та можливістю втілення у стислі строки.

Далі...

Найкращих зірок джазу збирає Alfa Jazz Fest 2016

 

З 24 по 27 червня 2016 року у Львові відбудеться шостий міжнародний джазовий фестиваль Alfa Jazz Fest. Традиційно на трьох сценах в центрі Львова виступатимуть кращі джазові виконавці США, Європи та України. Програма кожної сцени - це концерти виконавців, які сьогодні творять джазову історію в Україні, Європі та США.

Далі...

Львів: Спортивний фестиваль для дітей з інвалідністю

 

У четвер, 18 лютого, в ігровому залі навчально-спортивної бази літніх видів спорту МО України (м. Львів, вул. Генерала Грекова, 1, відбудеться спортивний фестиваль для дітей молодшого шкільного віку з інвалідністю (вік 6 – 10 років). Початок фестивалю о 12:00. Захід проводиться Львівським регіональним центром "Інваспорт" та дитячо-юнацькою спортивною школою інвалідів "Галичина".

Далі...