Останні туристичні новини

"Дмитро Король. Витинанка" - презентація виставки

 

26 лютого 2016 року о 16 год. у Національному музеї українського народного декоративного мистецтва відбудеться презентація виставки "Дмитро Король. Витинанка" (м. Кременчук). Це перша персональна виставка художника у столиці, на якій буде представлено понад 40 творів. Витинання – один із видів українського народного декоративного мистецтва, що має глибокі й багаті традиції.

Далі...

Серед 10 кращих авіамузеїв світу - Київський музей авіації

 

Державний музей авіації України опинився в рейтингу 14-ти найкращих авіаційних музеїв світу за версією телеканалу CNN. Згідно з рейтингом, який опублікований на офіційному сайті CNN, український музей авіації (знаходиться біля аеропорту "Жуляни" в Києві) зайняв 6-е місце.

Далі...

Фестиваль "Спалах" розпочався у Львові

 

22 лютого у Львові у стінах Національного університету "Львівська політехніка" розпочався ІІІ фестиваль студентської фотографії "Спалах". Фестиваль триватиме до 1 березня. Про це йдеться на сторінці Національного університету "Львівська політехніка".

Далі...

Тиждень Естонського кіно в Києві: ПРОГРАМА

 

24 лютого відзначається День незалежності Естонії. До національного свята в "Кінопанорамі" продемонструють документальні, анімаційні та художні стрічки. Тиждень естонського кіно в столиці відбудеться завдяки Міністерству культури Естонської Республіки, Фонду "Капітал культури", Посольству Естонії в Києві та Пярнуському кінофестивалю. Його основна мета – презентувати глядачам естонську кінопродукцію.

Далі...

Електростанція в формі Міккі Мауса з'явилася у світі

 

Енергетично компанія Duke Energy Florida побудувала ферму зі збору сонячної енергії, силует якої стовідсотково збігається з формою голови Міккі Мауса. Ферма буде обслуговувати потужності корпорації Disney в Орландо (Флорида). Загальна площа ферми - приблизно 8 гектарів. На них розташувалися 48 000 сонячних панелей. Ферма буде обслуговувати Disney World і район Reedy Creek Improvement District.

Далі...

Відень - найкраще місто світу за рівнем життя

 

Столицю Австрії визнано найкращим містом світу за рівнем життя, Київ посів 176 місце. Такі дані надала консалтингова компанія Mercer, яка опублікувала рейтинг найкращих для проживання міст світу. При складанні рейтингу фахівці Mercer брали до уваги 39 різних факторів, що впливають на життя людини.

Далі...