Останні туристичні новини

В кінозалі ЛПМ відбудеться презентація фільму "Ісландія"

 

Презентація фільму "Ісландія" з циклу передач першої україномовної передачі про подорожі GoMountainsTV. Зйомки фільму відбувалися в грудні 2015 року вздовж усього південного узбережжя острова "крижана земля". Кадри стрічки демонструють майже інопланетну зимову природу Ісландії, міські і сільські пейзажі, культуру і побут ісландців

Далі...

У США розіграли квитки на борту лоукоста. ВІДЕО

 

Американська авіакомпанія JetBlue запропонувала своїм клієнтам безкоштовні квитки в будь-яку точку світу, передає US News. Перевізник провів на борту лайнера соціальний експеримент: під час польоту з Бостона в Фінікс пасажирам запропонували безкоштовний переліт за умови, що всі мандрівники одноголосно виберуть місце призначення.

Далі...

Сьомого динозавра виявили в Японії археологи

 

Японські вчені завершили розкопки, розпочаті в 2007 році, зробивши чергову знахідку. Археологи знайшли останки сьомого за рахунком динозавра, останки якого прекрасно збереглися. Японці з університету префектури Фукуї і співробітники Музею динозаврів в Кацуяма повідомили, що нового динозавра можна віднести до виду Fukuivenator paradoxus.

Далі...

Вперше в світі: Битва оркестрів в Україні

 

12 березня в Києві відбудеться черговий тур і презентація проекту "Битва оркестрів", в якому візьмуть участь київські та харківські музиканти. На сцені Жовтневого палацу змагатимуться Національний Академічний Оркестр Народних Інструментів під проводом Народного артиста України Віктора Гуцала та Харківський симфонічний оркестр "Віртуози Слобожанщини" під керівництвом диригента Тараса Куценка.

Далі...