Останні туристичні новини

Міжнародний фестиваль Kyiv poetry week

 

Із 25 по 31 березня у проекті-просторі "Плівка" триватиме фестиваль Kyiv poetry week. У ньому візьмуть участь понад тридцять митців із п’яти країн, що творять у точках перетину жанрів та дисциплін. Фестиваль пройде в Києві вперше. Прес-конференція відбудеться 25 березня о 17:00 у "Плівці".

Далі...

Тернопіль: міжнародний "Мистецький фестиваль "Ї"

 

6 - 8 травня у Тернполі 4-й рік поспіль відбудеться "Мистецький фестиваль"Ї". "Мистецький фестиваль "Ї" – це поєднання літератури, музики, живопису, фото, кіно та інших видів мистецтва.

Далі...

На фестивалі Республіка 2016 виступить Scream Your Name

 

Вперше в Україні на фестивалі "Respublicа 2016" виступить одна з найгучніших команд Швейцарії Scream Your Name. Scream Your Name – це поєднання металкору, альтернативного року та електроніки. З 2010 року гурт турить не тільки в Європі, а й у Штатах. Музика швейцарців завоювала усі європейські чарти і скоро її можна буде почути в Україні.

Далі...

Івано-Франківськ: Фестиваль "Прикарпатська весна"

 

В Івано-Франківську розпочався фестиваль професійного музичного мистецтва "Прикарпатська весна", який триватиме до 13 березня. Мета фестивалю – популяризація кращих зразків професійної української та світової музичної культури. Основні завдання, які ставлять перед собою організатори мистецького заходу, - збереження, розвиток та пропагування національного класичного та сучасного професійного музичного мистецтва

Далі...

Символ фестивалю оприлюднив Docudays UA

 

1 березня організатори ХІІІ Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA презентували його концепцію та символ (на фото). Символом фестивалю став "Олімпійський ведмедик", який 1980 року символізував і "Олімпіаду" в Радянському Союзі.

Далі...