Останні туристичні новини

На ІІ турфест "У гості до українців" запрошує Київ

 

21 - 22 травня на території Національного ботанічного саду ім.М.М.Гришка в Києві відбудеться ІІ Всеукраїнський туристичний фестиваль "У гості до українців". Головна мета заходу – презентація туристичного потенціалу областей України з урахуванням їх специфіки, культури, особливостей, природного багатства та іншого надбання з метою популяризації внутрішнього туризму в країні.

Далі...

Фестиваль стрілецької пісні "Красне поле" у Хусті

 

Фестиваль відбудеться 11 - 13 березня у місті Хуст. Його метою є популяризація творів національно-патріотичного звучання, які оспівують славетні подвиги українського народу, виховання у підростаючого покоління любові до рідного краю, його історичного минулого, виявлення молодих і талановитих виконавців.

Далі...

ІТ- та Еко-фестиваль відбудуться у Кіровограді

 

Щороку до Міжнародного Дня авіації і космонавтики в Кіровоградській льотній академії Національного авіаційного університету традиційно проводиться Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених і курсантів. Вона завжди збирала багатьох талановитих дослідників з усієї України, а особливою увагою найчастіше користувалися роботи, що зв'язують авіацію та інформаційні технології.

Далі...