Останні туристичні новини

Івано-Франківськ: Фестиваль "Свято ковалів". Програма

 

В програмі фестивалю: демонстрація майстерності від ковалів України та закордонних учасників, майстер-класи провідних фахівців ковальської справи, ярмарок кованих речей, конференція, виставка Орнаментальне ковальство - 2016, пленер Позитив, пленер Студентська майстерня.

Далі...

В Україні триває онлайн-фестиваль Монтессорі

 

Ідеї об’єднання, обміну досвідом і популяризації методу неодноразово лунали на конференціях, семінарах, майстер-класах у всіх куточках України. Запрошуємо вас поділитися власним досвідом; отримати можливість віртуально відвідати заклади ваших колег та одержати доступ до корисного відеоальманаху, що стане в пригоді як для саморозвитку, навчання, аналізу, так і для роботи з батьками.

Далі...

У Житомирі відбудеться фестиваль "АТОМ"

 

15 та 16 квітня у житомирському Музеї Космонавтики вперше відбудеться фестиваль сучасного мистецтва "АТОМ". Організатори проекту ставлять за мету ознайомити відвідувачів із найширшим спектром сучасного арту – від живопису, скульптури та архітектури до найновіших експериментів із музикою та відео.

Далі...

У Львові стартує фестиваль "Етнолялька"

 

Фестиваль "Етнолялька" стартує у Львові 24 березня. Тож автори вже надсилають свої сучасні народні доробки бандеролями. Кожен автор – від 3 до 15 ляльок. І так вже шостий рік поспіль – стільки організатори отримують цікаві сюрпризи з цілої України.

Далі...