Останні туристичні новини

Фестиваль саксофоністів відбудеться у Вінниці

 

4 листoпaдa у Вінниці відбудеться третій Міжнaрoдний фестивaль сaксoфoннoї музики імені Aдoльфa Сaксa. Нaсoлoджувaтися вишукaними кoмпoзиціями гoрoдини і гoсті містa змoжуть три дні.

Далі...

Усю палітру українського кіно покажуть у Польщі

 

20 - 23 жовтня у кінотеатрі "KINO ILUZJON" у Варшаві відбуватиметься непересічна культурна подія – фестиваль українського кіно UKRAЇNA! Як повідомляють організатори, окрім показу найвідоміших фільмів з України за останні роки, у програмі передбачені зустрічі з гостями

Далі...

II Фестиваль "Короткий метр із Нідерландів"

 

З 13 жовтня у Києві, Луцьку, а з 20-го – в Харкові, Львові та Вінниці пройде II Фестиваль "Короткий метр із Нідерландів". Буде показано 18 короткометражних фільми.

Далі...

У Києві пройде Фестиваль косплея "ОТОБЕ-2016"

 

Незабаром у жовтні відбудеться незвичайний захід для прихильників японської культури та анімації – Всеукраїнський фестиваль косплея "ОТОБЕ-2016" у Києві.

Далі...

Фестиваль фантастики LiTerra Con 2016 у Києві

 

II Міжнародний фестиваль фантастичної літератури і уявних світів LiTerra Con пройде у Києві з 7 по 9 жовтня 2016 року.  Цього року фестиваль фантастики приймає майданчик Cultprostir Hub, розташований у Музеї історії Києва.

Далі...

Музичний фестиваль Lviv Acoustic пройде у Львові

 

8 - 9 жовтня у Львові вчетверте проходитиме Lviv Acoustic Fest. Організатори зібрали в лайн-апі найперспективніших представників різних жанрів нової української музики: від фолку та інді до тріп-хопу і фанку.

Далі...

Київ: Театральний фестиваль "JoyFest"

 

Вже вчетверте на початку жовтня проходитиме міжнародний театральний фестиваль "JoyFest" у Києві. Цього року столиця України зустрічатиме театральні колективи з різних країн Європи.

Далі...

Кінофестиваль "Wiz-Art 2016: Народження світла"

 

Упродовж 6 - 12 жовтня команда Львівського міжнародного фестивалю короткометражних фільмів Wiz-Art подорожуватиме Львівською областю та показуватиме для мешканців маленьких міст найкращі фільми цьогорічного Кінофестивалю "Wiz-Art 2016: Народження світла".

Далі...