Останні туристичні новини

Лідерами круїзного туризму стали Канарські острови

 

Пасажиропотік на Канарські острови, через круїзи, виріс до рекордних 2 млн круїзних туристів. Стрімкий ріст попиту на круїзи та привабливість природи Канарських островів стали запорукою того, що 2016 рік став рекордним для архіпелагу островів: вперше за десятилітній період зріс пасажиропотік у два рази.

Далі...

Туризм в Україні розвиватиме Google

 

Як повідомляє директор Департаменту туризму і курортів КМУ Іван Ліптуга, в Києві 26 жовтня відбулася зустріч з директором Google з питань політики та зв'язків з органами державної влади в регіонах Європи, Близького Сходу і Африки - Дороном Авні.

Далі...

Туреччина хоче реанімувати туризм

 

Екранізація роману Дена Брауна "Інферно" може стати рятівною соломинкою для турецького туризму. В Асоціації отельєрів Туреччини розраховують, що фільм, частина подій якого розгортається в Стамбулі, знову зробить країну одним з найбільш затребуваних напрямків у світі.

Далі...

Театральний фестиваль "ЛіхтArt" у Рівному

 

З 1 по 5 листопада у Рівному пройде ІХ Міжнародний юнацько-молодіжний театральний фестиваль аматорських колективів "ЛіхтArt". Його організатори – театральна спільнота Рівненського міського Палацу дітей та молоді: "Народний молодіжний театр "Від Ліхтаря", "Зразкова театральна студія "Маленький принц" та театральна лабораторія "ВідСутність".

Далі...

Фестиваль "Сучасне кіно Угорщини" в Києві

 

Головна мета проведення фестивалю: популяризація Угорщини в Україні, поглиблення дружніх відносин між українським та угорським народами, розвиток співробітництва в культурній сфері, ознайомлення українців з кращими зразками сучасного угорського кінематографа.

Далі...

Фільм "Остання сім’я" отримав гран-прі

 

Київський міжнародний кінофестиваль "Молодість" розпочався тиждень тому, 22 жовтня. Ґран-прі кінофестивалю "Молодість" отримав польський фільм "Остання сім’я2 режисера Яна Матушиньського. Нагороду за найкращий фільм в національному конкурсі отримала стрічка "Кровянка" режисера Аркадія Непиталюка.

 

Далі...

10 фестиваль Лімуд Львів 2016 пройде у Львові

З 3 до 6 листопада у Львові в готелі "Дністер" пройде ювілейний,  десятий в Україні, чотириденний фестиваль Лімуд Львів 2016. Лімуд – всесвітньо відомий єврейський освітньо-культурний проект, який з 2008-го року проводиться і в Україні.

Далі...

2 - 4 грудня Jazz Bez у Тернополі

Міжнародний джазовий фестиваль JazzBez вкотре пройде у Тернополі.

"Jazz Bez – транскордонний джазовий марафон, який поєднує десятки міст, сотні музикантів, тисячі меломанів, безліч кілометрів та ще більше відтінків джазу у єдине свято музики і свободи", - розповідають організатори.

Далі...