Останні туристичні новини

Виставка флуоресцентних картин у підземеллі Ратуші

 

В рамках фестивалю "Ніч у Львові" у підземеллі Ратуші відбудеться виставка флуоресцентних картин Олени Романової. Про це сьогодні під час прес-конференції розповіла Марта Іванишин, керівник відділу промоції міста.

Далі...

Фестиваль "Відкриваємо Падеревського" у Львові

 

У Львові 11 листопада стартує Міжнародний фестиваль "Відкриваємо Падеревського". Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської філармонії. Цей фестиваль вже встиг стати однією із найважливіших культурних подій України і цьогоріч він вже вп’яте завітає до Львова.

Далі...

Харків: Україно — Німецький Театральний Фестиваль

 

I-й МІЖНАРОДНИЙ Україно-Німецький театральний фестиваль виник у процесі співтворчості українського театру "СОЛЬ" та німецького театру "WHEELS". Метою фестивалю є об’єднати цікаві театральні колективи України, зокрема Харкова та Німеччини, щоб виникали нові спільні проекти, ідеї, можливості.

Далі...

Львів: Свічка – більше, ніж світло

 

Уже втретє у Львові на площі Музейній 11 – 13 листопада відбудеться Фестиваль Свічок. Під час заходу заплановане створення та запалення велетенської свічки-пазлу, різноманітні майстер-класи та презентація новорічно-різдвяної колекції свічок у Львівській свічковій мануфактурі.  

Далі...

На фестивалі соціальної реклами переміг українець

 

Відео українця перемогло на Міжнародному фестивалі соціальної реклами. Проходив він у жовтні в Одесі. Відео Сергія Пудича "Кругообіг добра" відзняте ще рік тому, лише зараз завоювало нагороду.

Далі...