Останні туристичні новини

Бордо - ідеальне місто для мандрівників

 

Фахівці Lonely Planet в черговий раз опублікували рейтинг міст світу, які є ідеальними з точки зору туризму. Цього року найкращим містом для подорожей експерти назвали Бордо, який знаходиться у Франції.

Далі...

Париж: Заходи щодо пожвавлення туризму

 

Туризм - важливе джерело доходів Парижа, столичного регіону і Франції в цілому. За останніми даними уряду, які опублікував Journal du Dimanche, з січня по серпень 2016 року, паризькі готелі зафіксували зниження туристів в порівнянні з минулим роком на 8%.

Далі...

Акція протесту проти туристів у Венеції

 

Городяни організували ходу під гаслом "Вихід з Венеції". Вони пройшли від мосту Ріальто до ратуші, тримаючи над головою валізи — як символ масового туризму.

Далі...

Ужгород: Свято молодого вина "Закарпатське божоле"

 

Кожен відвідувач зможе придбати спеціальний сувенірний бокал, до якого додаватиметься картка народної дегустації. Цю картку можна вручити виноробу, вино якого найбільше сподобалося. Саме за кількістю отриманих від гостей карток визначать найкращого винороба.

Далі...

На фестиваль Святого Миколая запрошує Чигирин

 

Фестиваль Святого Миколая відбудеться цьогоріч 17-18 грудня у козацькій столиці – Чигирин і стане справжньою територією див для дітей та дорослих. Гостей дійства чекає казкова Резиденція Святого Миколая, подарунки, атракції, майстер-класи, сюрпризи і зустріч із головним добродійником-чудотворцем.

Далі...

У Львові відбудеться Mini Maker Faire

 

26 листопада Kyiv Maker Faire разом з Львівською ІТ-школою УКУ та Управлінням ІТ Львівської міської ради організовують перший фестиваль мейкерства у Львові. В ньому візьмуть участь понад 50 проектів, котрі отримують унікальну можливість гуртом презентувати свої доробки.

Далі...