Останні туристичні новини

"Розмаїті самоцвіти" відбудуться у Львові

 

9 - 10 січня у Львовівському драматичному театрі імені Лесі Українки відбудеться IV Всеукраїнський багатожанровий мистецький фестиваль-конкурс "Розмаїті Самоцвіти".

Далі...

До В'єтнаму перебрався фестиваль КаZантип

 

Популярний фестиваль "КаZантип", що раніше проводився поблизу Євпаторії, Крим, змінив назву та місце розташування.

Далі...

Львів: Фестиваль "Українська коляда" 2017

 

13 по 15 січня у Львові, в міському палаці культури імені Гната Хоткевича проходитиме Всеукраїнський фестиваль "Українська коляда 2017".

Далі...

Живі статуї та міми приїдуть до Харкова

 

У Харкові пройде Всеукраїнський фестиваль вуличного мистецтва. За відомостями організаторів, Всеукраїнський фестиваль вуличного мистецтва відкриється в Харкові 6 січня о 16:00.

Далі...

Фестиваль вертепів відбудеться у Чернівцях

 

8 січня у Чернівцях вiдбудеться феcтиваль вертепів. Захід пpoйде в Успенському Соборі (вул. Руська 28) з iніцiaтиви молoдіжної коміciї Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ та зa підтpимки Букoвинcького вікapiaту єпapхії.

Далі...

Винний фестиваль "Червене вино": Програма

 

З 11 до 15 січня в Мукачеві проводитимуть найбільший винний винний фестиваль "Червене вино".

Далі...

В Китаї відкрилося крижане місто

 

У Китаї відкрився найбільший у світі фестиваль льоду. У Харбіні звели казкове місто. Воно - немов скляне. З крижаними вулицями, гірками та будівлями. А ввечері тут вмикають тисячі вогнів! Фестиваль заснували ще 17 років тому, і відтоді він шалено популярний.

Далі...

Рівне: Міжнародний музичний фестиваль

 

Новий музичний рік Рівненська філармонія розпочинає з Міжнародного фестивалю органної музики "Органний собор - 2017". Він стартує 17 січня і триватиме до 18 лютого. Цьогорічний "Органний собор" стане експериментом.

Далі...