Останні туристичні новини

Панорами Google Maps перетворили на подорож

 

На честь 12-річчя Google Maps італійський студент-дизайнер Маттео Аркондіс перетворив скріншоти інтерактивної карти в кругосвітню подорож. Ролик був опублікований на YouTube-каналі Ideando.

Далі...

Черкащина: посол Індії хоче знімати індійські фільми

 

Після зйомок в область може збільшитися потік туристів. Індійський посол вперше на Черкащині, проте вже встиг помітити, що вона є серцем України.

Далі...

Подорож довкола Місяця: Маск відправить туристів

 

Компанія SpaceX Ілона Маска оголосила про свої плани відправити у кінці 2018 року в тижневий політ навколо Місяця двох туристів. Про це повідомляє офіційний сайт компанії.

Далі...

Туристи набридли Ісландії: ціни зростуть

 

Ісландія не справляється з потоком туристів. Уже в поточному році прогнозується, що країну відвідає в 7 разів більше гостей, ніж в ній є жителів.

Далі...

Подорож "потяга майбутнього" від SpaceX

 

Компанія SpaceX представила панорамне відео поїздки всередині вакуумної труби Hyperloop. Подорож "поїзда майбутнього" виклали на канал компанії в YouTube.

Далі...

До Солотвина з Києва курсуватиме прямий потяг

Пряме залізничне сполучення між Києвом і східним Закарпаттям запровадять із третього травня.

Далі...

Подорож крізь центр Землі змоделювали вчені

 

Політ з однієї точки Землі у протилежну на Boeing 747 займає 22 години. Людство вже неодноразово задумувалося над тим, як скоротити час подорожей, і задавалося питанням, що буде, якщо пробурити Землю.

Далі...

Великодній ярмарок відкрився у Коломиї

 

До Великодня ще два тижні, та Коломия вже активно готується до великого християнського свята. У місті активно триває толока, а ще розпочав роботу традиційний святковий ярмарок "Коломийський Великдень".

Далі...