Останні туристичні новини

Виноградів: Фестиваль "Угочанська лоза"

6 - 7 травня у Виноградові відбудеться винний фестиваль "Угочанська лоза". Розпочнеться дійство святковим маршрутом Боржавською вузькоколійкою.

Далі...

Фестиваль сучасного мистецтва Porto Franko

19 квітня в палаці Потоцьких відбулася прес-конференція організаторів мистецького фестивалю Porto Franko. Цьогорічний девіз грандіозного мистецького дійства, що пройде з 14 до 18 червня - "Відкрий для себе порт Франківськ".

Далі...

Фестиваль безпілотників пройде у Києві

 

29 квітня на столичному стадіоні "Старт" відбудеться Перший фестиваль безпілотних літальних апаратів. Про це повідомляють організатори у "Фейсбуці".

Далі...

Фестиваль "Sakura Wine" стартує в Ужгороді

Вже завтра, 21 квітня, в Ужгороді розпочнеться найяскравіший фестиваль вина Sakura Wine

Далі...

До фестивалю "O-Fest 2017" готуються у Бучі

10 червня у центральному парку міста Буча пройде музичний фестиваль "O-Fest 2017". Про це повідомляє Бучанська міська рада у Facebook.

Далі...

Фестиваль "Ніч у Луцькому замку" пройде в липні

Фестиваль "Ніч у Луцькому замку" цьогоріч відбудеться 1-2 липня. Відповідне розпорядження підписав секретар Луцької міської ради Ігор Поліщук.

Далі...

У Львові відбудеться фестиваль Razomfest 2017

Фестиваль відбудеться 22 - 23 квітня у Львові, вартість квитків від 390 до 500 грн.

Далі...

"Карпатський простір" в Івано-Франківську

 

Вже скоро (5 - 7) травня в Івано-Франківську відбудеться масштабний культурний фестиваль "Карпатський простір". Культурно-мистецька подія має об'єднати країни Карпатського регіону не лише за територіальною ознакою, а й через мистецтво.

Далі...