Останні туристичні новини

Літні фестивалі Івано-Франківська: анонс

На початку червня на площі Ринок відбудеться Всеукраїнський конкурс дитячої популярної музики "Карпатські соловейки".

Далі...

CNN: Найкращі міста України туристам

Політичні, територіальні та економічні труднощі України не сприяють поліпшенню іміджу цієї колишньої радянської республіки, якій складно відшукати свою індивідуальність, відчуваючи вплив Росії і Західної Європи.

Далі...

Київ: Короткометражні фільми "KieVino"

9-10 червня відбудеться Міжнародний фестиваль короткометражних фільмів KieVino Film Festival. Фестиваль розпочав свою роботу ще у жовтні 2016 року, пропонуючи на своєму сайті статті українських та іноземних режисерів, акторів, продюсерів та всіх причетних до створення кіно.

Далі...

Коломия: Міжнародний фестиваль "Зорепад"

У Коломиї відбудеться Міжнародний фестиваль дитячого естрадного мистецтва. Участь у дійстві візьмуть кращі солісти та хореографічні колективи естрадного жанру. Фестиваль триватиме два дні.

Далі...

Програма лояльності “Турист України”

В Україні запустять Національну програму лояльності "Турист України". Про це йдеться у Меморандумі, який 31 травня 2017 року підписали  Мінекономрозвитку,  ПАТ КБ "Приватбанк", Національна Туристична Організація та Visa International Service Association.

Далі...

"Тиждень японського кіно - 2017" в Херсоні

ККЗ "Ювілейний" запрошує херсонців та гостей міста на "Тиждень японського кіно - 2017", що пройде з 12-го по 18 червня.

Далі...

Київ: музичний фестиваль Atlas Weekend 2017

Музичний фестиваль Atlas Weekend 2017 проходитиме з 28 червня до 2 липня на території столичного ВДНГ. Як і багато українських меломанів, ми знаходимося в очікуванні одного з найкрутіших і багатообіцяючих музичних фестивалів літа – Atlas Weekend.

Далі...

В Швейцарії заборонили фотографувати село

Адміністрація швейцарського села Бергюн вирішила заборонити мандрівникам робити фото населеного пункту, бо вважає місцеві види занадто гарними. Про це повідомляє місцевий офіс з туризму.

Далі...