Останні туристичні новини

Карту туриста KyivPASS впровадили у Києві

8 серпня 2017 року у Києві відбулася презентація можливостей туристичної ID-карти KyivPASS. КyivPASS – спільний проект КМДА, Туристично-інформаційного центру міста і Київського туристичного альянсу.

Далі...

Барселона: Акція протесту проти туристів

 

У суботу, 12 серпня, у Барселоні відбулася акція за участі місцевих жителів, які в такий спосіб хотіли висловити свій протест проти великого напливу туристів-іноземців та пов’язаних з цим питанням проблем.

Далі...

Фестиваль Параджанова у Львові

Фест імені відомого кінорежисера другий рік поспіль організовуватимуть на Левандівці. Львів’ян запрошують відвідати різноманітні мистецькі заходи, які триватимуть з 20-го по 27-ме серпня.

Далі...

Деталі фестивалю на горі Томнатик

 

26-го серпня на горі Томнатик проведуть фестиваль"Любіть Буковину, бо вона того варта!".

Далі...

Славутич: Перший фестиваль CHERNOBYLING

30 серпня – 1 вересня у Славутичі відбудеться перший мультидисциплінарний фестиваль CHERNOBYLING, що об’єднає небайдужих з усього світу до історії Зони відчуження.

Далі...

Фестиваль "Музика в старому Львові та Кракові"

 

"З 13 до 29 серпня львів’ян та гостей міста очікує насичена концертна програма за участю виконавців з різних міст України та Польщі, а також – з Північної Ірландії та США. Фестивальні події відбуватимуться паралельно з 42-м святом музики в Кракові, куди завітають українські колективи і солісти".

Далі...