Останні туристичні новини

Mastercard: Любимые города туристов

Самым популярным городом планеты среди туристов в 2018 году стал Бангкок. Столицу Таиланда за 12 месяцев посетили 22,8 млн иностранцев.

Далі...

Таблички для туристов в Альпах: Осторожно, коровы

"Внимание, здесь пасутся коровы!" Такие таблички появились на живописных полях немецких Альп. Фермеры предупреждают туристов, что зелёные пастбища – это не зоопарк.

Далі...

Нова Зеландія: з дельфінами плавати заборонено

Купання з дельфінами чи екскурсії поруч з їхньою територією користуються неабиякою популярністю серед любителів підводного світу. Проте, як зазначають екологи, такі веселощі шкодять їхньому існуванню.

Далі...

10 тонн піску і мушель повернули на пляжі Італії

Місцева влада на Сардинії йде на жорсткі заходи в боротьбі з туристами, які збирають пісок і мушлі. Пляжі патрулює поліція, а порушників штрафують на досить великі суми - від 300 до 5000 євро.

Далі...

Туреччина заробила $8 мільярдів на туризмі

“Більшу частину доходів забезпечили іноземні туристи – 87,8%. 12,2% доходів припало на  турецьких громадян, які проживають за кордоном", - ідеться в повідомленні.

Далі...

Італія: безкоштовним Wi-Fi заманює туристів

В Італії стартував державний проект WiFiItalia, завдяки якому на центральних площах міст з’являться безкоштовні точки доступу до всесвітньої мережі. Перші сто почнуть діяти вже цього місяця.

Далі...

Найдорожча країна Європи для туристів - Ісландія

Тільки в минулому році, у порівнянні з іншими європейськими країнами, споживчі ціни там зросли майже на 60 відсотків.

Далі...

У 2020 році відновлять польоти туристів на МКС

У США розроблено нові пілотовані кораблі.

Далі...

Для походів Карпатами створено додаток

"В Похід Карпатами" –  безкоштовна програма для телефонів на Android, яка поєднує в собі функції навігатора та довідника, а в майбутньому – і соціальної мережі. Цільова аудиторія – піші туристи в Карпатах.

Далі...
« 1 2 3 4 ... 66 67 »