Останні туристичні новини

Онлайн-экскурсия прошла в Софии Киевской

Во время онлайн-экскурсии все желающие могли полюбоваться стенами храма, которые украшают сотни метров росписей (фрески и граффити), а также мозаиками тысячелетней давности, которые сохранились до наших дней благодаря меценатам прошлого.

Далі...

Впервые за полгода открылся Тадж-Махал

Мавзолей будет открыт с ограничениями и в ближайшее время сможет принимать не более пяти тысяч посетителей в день.

Далі...

"Любитель листвы": в Нью-Йорке ищут работника

Нью-Йоркский совет по туризму ищет людей, которые будут следить за листвой и составлять отчеты о том, где можно найти лучшие осенние краски в штате.

Далі...

Острів для туристів, у яких був коронавірус

 

Fernando de Noronha через п'ять місяців локдауну (закриття на карантин) відкрився – але тільки для тих, у кого коронавірус уже був. Fernando de Noronha – тропічний туристичний острів за 354 км від північно-східного узбережжя Бразилії, посеред Атлантичного океану.

Далі...

Заманити туристів до в’язниць вирішили у Таїланді

Департамент виправних установ міністерства юстиції Таїланду планує перетворити 72 в’язниці по всій країні у туристичні пам'ятки. Там проходитимуть кулінарні конкурси для шеф-кухарів і барменів, відкриються магазини, де відвідувачі зможуть придбати речі, виготовлені засудженими.

Далі...

Збитки світового туризму підрахувала ООН

320 млрд доларів недоотримав світової туризм в перші п'ять місяців цього року. Про це заявив Генсек ООН Антоніу Гутерріш. За цей час міжнародні туристичні потоки скоротилися більш ніж наполовину.

Далі...

Єгипет: екскурсії по країні туристам заборонили

Не вийде вирушити на екскурсію до пірамід Гізи, в Долину царів або в круїз по Нілу. По суті, далі за пляж готелю не вибратися. Та й нікуди особливо: з урахуванням заборони на скупчення людей обмежена робота дискотек, розважальних центрів.

Далі...

Сади Віндзорського замку відкриті для людей

Оголошення зроблено в інстаграмі королівської сім'ї: "З 8 серпня Східна тераса Віндзорського замку буде знову відкрита для відвідувань по вихідним".

Далі...

Сінгапур: туризм із електронним браслетом

У Сінгапурі з 10 серпня туристи будуть носити електронні браслети. Таким чином влада контролюватиме місцезнаходження приїжджих, які проходять 14-денний карантин.

Далі...

Пожить на деревьях могут туристы в Бельгии

Палатки в виде капель первоначально были установлены как художественная инсталляция голландского художника Дре Вапенаара. Они были частью фестиваля Pit Landscape art. Сейчас путешественники могут остановиться на отдых в таких палатках с 1 апреля до 30 сентября.

Далі...
« 1 2 3 4 ... 71 72 »