Останні туристичні новини

Цього року варто побачити ці міста

 

"В Одесі на вас чекають чудова архітектура 19-го століття та багата спадщина, а також хороше розташування на березі та чудовий пляж у південному передмісті Аркадії".

Далі...

Таїланд відкриває кордони вакцинованим

У країні дозволили повністю вакцинованим туристам подорожувати сімнадцятьма регіонами Таїланду без проходження обов’язкової самоізоляції. Про це повідомляється на сайті управління з туризму країни.

Далі...

Туристичний маршрут: "Пінзель. Return"

 

До майбутнього маршруту увійдуть дев'ять локацій, розташованих на території Городенківської територіальної громади, зокрема, костел Святого Михайла у селі Михальче, церква Святого Миколая Чернецького у селі Семаківці, міст-віадук, синагога, церква Успіння Пресвятої Діви Марії і Вірменський костел у місті Городенка.

Далі...

Найбільший в світі готель відкриється в ОАЕ

Найбільший в світі готель Hampton by Hilton відкривається в північному еміраті Рас-Аль-Хайма, на острові Marjan Island, в 2021 році. Курорт Hampton by Hilton Marjan Island розрахований на 515 номерів, половина з яких – суміжні.

Далі...

"Дністровський каньйон" - для туризму

Дністровський каньйон – відомий туристичний маршрут, який  розташований на території 4 областей України: Івано-Франківської, Чернівецької, Тернопільської та Хмельницької. Каньйон є найбільшим в Україні та одним з найбільших у Європі. Його довжина складає близько 250 км.

Далі...

Для українських туристів доступні 14 країн ЄС

У МЗС нагадали, що нещодавно Рада ЄС включила Україну до рекомендованого переліку третіх держав, для громадян яких пропонується скасувати тимчасові обмеження на необов’язкові поїздки до Європейського Союзу.

Далі...

Мировой туризм: ООН заметила улучшение

Страны по всему миру начали снимать ограничения на поездки. Пока туризм не вернулся к уровню до пандемии, но уже наблюдаются улучшения в этой сфере. Об этом сообщила Всемирная туристическая организация ООН (UNWTO).

Далі...

На вылет с островов Мальдивы вводят пошлину

Власти Мальдив в начале июля приняли поправку в налоговый кодекс, которая предусматривает взымание пошлины со всех, кто покидает территорию страны.

Далі...

Для украинцев Дания открыла границы

"Дания открывается для всех типов путешествий украинцев 17 июля с 16:00. Безвиз, как в старые-добрые времена".

Далі...

Сорренто: саміт по молодіжному туризму

 

 

"Діти і молодь – не лише наші майбутні лідери, а й важливі зацікавлені сторони в сьогоденні, і ми можемо розширити їх можливості і залучити їх вже сьогодні".

Далі...
« 1 2 3 4 ... 74 75 »