Останні туристичні новини

Єгипет: екскурсії по країні туристам заборонили

Не вийде вирушити на екскурсію до пірамід Гізи, в Долину царів або в круїз по Нілу. По суті, далі за пляж готелю не вибратися. Та й нікуди особливо: з урахуванням заборони на скупчення людей обмежена робота дискотек, розважальних центрів.

Далі...

Сади Віндзорського замку відкриті для людей

Оголошення зроблено в інстаграмі королівської сім'ї: "З 8 серпня Східна тераса Віндзорського замку буде знову відкрита для відвідувань по вихідним".

Далі...

Сінгапур: туризм із електронним браслетом

У Сінгапурі з 10 серпня туристи будуть носити електронні браслети. Таким чином влада контролюватиме місцезнаходження приїжджих, які проходять 14-денний карантин.

Далі...

Пожить на деревьях могут туристы в Бельгии

Палатки в виде капель первоначально были установлены как художественная инсталляция голландского художника Дре Вапенаара. Они были частью фестиваля Pit Landscape art. Сейчас путешественники могут остановиться на отдых в таких палатках с 1 апреля до 30 сентября.

Далі...

По Дністрі курсуватиме галицький човен. ВІДЕО

На Прикарпатті збудували старослов’янський човен довжиною дев’ять метрів, яким наші предки спускались по Дністру. Над реконструкцією працювали близько року. Під час роботи над човном використовували стародавні інструменти: сокири, тесли, рубанки та струги.

Далі...

Кордони 38 країн відкриті для українців

Українців наразі пускають до 38 країн. За останній тиждень змін не відбулося. Про це під час брифінгу повідомив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба. "Перелік країн, куди можуть їхати українці: за цей тиждень змін не відбулося – так само 38 країн, які пускають українців або безумовно, або за умови дотримання певних правил", - сказав міністр.

Далі...

Космический туризм: интерьер корабля. ВИДЕО

Компания Virgin Galactic, впервые продемонстрировала интерьер корабля VSS Unity, который планируется использовать для космического туризма.

Далі...

Отдых на море: куда можно полететь

В среду, 29 июля, глава Министерства инфраструктуры Украины Владислав Криклий рассказал, в какие страны украинцы могут улететь на отдых. Обратите внимание, что данные по въезду меняются каждый день, все зависит от эпидемиологической ситуации в странах.

Далі...

$1 трлн превысят убытки глобальной туриндустрии

 

Пандемия COVID-19 спровоцирует беспрецедентный кризис в глобальной туристической индустрии. Об этом говорится в докладе Организации экономического сотрудничества и развития (OECD).

Далі...

В пустыне Негев построят туристический комплекс

 

Согласно проекту, на территории около 14,6 га будет возведено до 48 зданий под циммеры – коттеджи для отдыха и жилые дома. Также здесь будут оборудованы велосипедные и пешеходные дорожки, парки и сельскохозяйственные угодья.

Далі...
« 1 2 3 4 5 ... 72 73 »