Останні туристичні новини

Єгипет для туристів відкриють з 1 липня

Уряд Єгипту назвав дату відкриття кордонів для туристів – відвідувати курорти в країні можна буде з 1 липня 2020 року.

Далі...

Піп Іван можна підкорити онлайн: 3D-тур

Виклавши 3D-тур горою Піп Іван, ініціатори таких віртуальних мандрівок побажали кожному легкого підкорення вершини.

Далі...

Безвіз із державою у Тихому океані підписала Україна

Україна підписала угоду про спрощення візового режиму з Маршалловими островами. Угода набуде чинності після виконання сторонами внутрішньодержавних процедур.

Далі...

Самые "веганские" города мира. Топ-10

На основе анализа меню ресторанов в 50 самых посещаемых городах мира, были представлен список 10 самых веганских мест. На первом месте оказался Дублин. Этот город является наиболее благоприятным для веганов городом, исходя из доли его ресторанов, предлагающих веганские варианты меню.

Далі...

Лучшие страны для путешествий в 2020 году

На первом месте оказалось королевство Бутан. "Этот крошечный кусочек гималайского рая дарит посетителям возможность прогуляться по горным тропам, незагрязненными мусором, в компании людей, чьи буддийские верования позволяют им находиться в гармонии с окружающей средой", - говорится в исследовании.

Далі...

Створено космічні скафандри для туристів

Компанія Virgin Galactic і її партнер Under Armour представили нову лінійку космічних скафандрів для майбутніх пасажирів-туристів.

Далі...

"Фури на колії": туризм в прикордонній зоні

Польська влада хоче розвивати торгівлю та туризм з Україною в прикордонній зоні, а тому розвиватиме для цього відповідну залізничну інфраструктуру та логістичну базу.

Далі...

Сельский туризм поможет развивать USAID

"Мы планируем запускать два пилотных проекта — на Бессарабии и Закарпатье, чтобы помогать новым бизнесам развиваться в сфере сельского туризма", — сказал он.

Далі...

Кіото: про етикет нагадує туристам через смартфон

Це пілотний проєкт, який з'явився через те, що місцеві жителі стали все частіше скаржитися на поведінку туристів. Гості міста, наприклад, без дозволу фотографують гейш та їхніх учениць - майко

Далі...

Створено карту-путівник по Чорнобилю

Чорнобиль – це зона відчуження, яка строго охороняється, місто-привид і радіація. Здавалося б, усе це повинно відштовхувати людей. Однак там стрімко зростає кількість туристів. В управлінні зоною відчуження підрахували, що кількість відвідувачів зростає три роки поспіль. Для них уже випустили путівник.

Далі...
« 1 2 3 4 5 6 7 ... 70 71 »