Останні туристичні новини

Куди саме відкрито кордони українцям

 

Кордони для подорожуючих українців відкрили вже п’ять країн, а саме – Туреччина, Єгипет, Албанія, Хорватія та Чорногорія.

Далі...

Новые правила посещения Греции туристами

До 1 июля в Греции планируют открыть все аэропорты для туристов, вместе с тем путешественников обяжут заполнить специальную форму онлайн не менее чем за 48 часов до въезда в страну.

Далі...

Формула машины времени создана: путь в будущее

"Люди привыкли считать путешествия во времени фантастикой. И мы тоже склонны так думать, потому что в реальности этого не делаем. Но математически это возможно", - утверждает физик-теоретик Бен Типпетт из Университета Британской Колумбии в Канаде.

Далі...

Європа: Нові правила для туристів

 

Остаточний варіант нових правил буде узгоджений до відкриття зовнішніх кордонів, що планується на 1 липня. Європа визначила правила, за якими пропускатимуть туристів до Шенгенської зони, а також до країн Скандинавського півострова після відкриття зовнішніх кордонів.

Далі...

Пляж Open Beach открыли в центре Вильнюса

 

Море будут показывать на экране. В центре Вильнюса, на Лукишкской площади, сегодня был открыт искусственный пляж Open Beach.

Далі...

Дубай: в очікуванні туристів з 7 липня

 

Найбільше місто в Об’єднаних Арабських Еміратах – Дубай – відкриється для іноземних туристів з 7 липня після послаблення карантину, введеного у зв’язку з пандемією коронавірусу. "Дубай прийматиме туристів із 7 липня 2020 року. При собі необхідно буде мати документ, який підтверджуватиме нещодавній негативний тест на COVID-19, або треба буде пройти тест в аеропортах Дубаю".

Далі...

Бідним туристам до Таїланду зась

Острови Таїланду закриті на карантин через пандемію коронавіруса до 30 червня. Міністр туризму і спорту Таїланду (Phiphat Ratchakitprakarn) оголосив, що після скасування обмежень, введених через пандемію коронавірусу, країна буде орієнтуватися на заможних туристів.

Далі...

Кипр: Туристов заставят сдавать тест на COVID-19

 

О дополнительной мере в аэропортах Кипра власти острова объявили за день до истечения срока действия требования о том, что иностранные граждане, которым разрешено выезжать на Кипр из 22 стран, должны получить медицинскую справку о том, что они не заражены коронавирусом.

Далі...

700 тисяч туристів "відвідали" Фарери онлайн

 

"Понад 700 тисяч осіб з 197 країн відвідали Фарерські острови. Це більше ніж вшестеро перевищує кількість реальних туристів за весь 2019 рік! Допитливі віртуальні гості з усього світу із задоволенням "контролювали" жителів Фарерських островів."

Далі...

В космічні круїзи на повітряних кулях

 

 

Технічно це буде не космос, але майбутнім клієнтам обіцяють незабутню шестигодинну подорож з видом на круглу Землю.

Далі...
« 1 2 3 4 5 6 7 ... 72 73 »