Останні туристичні новини

Єгипет для туристів відкриють з 1 липня

Уряд Єгипту назвав дату відкриття кордонів для туристів – відвідувати курорти в країні можна буде з 1 липня 2020 року.

Далі...

В Єгипті давню гробницю відкрили для туристів

В Єгипті для туристів відкрили гробницю, якій чотири тисячі років.

Далі...

Ізраїль - найкраща країна для оздоровчого туризму

 

Ізраїль переміг у номінації "Оздоровчий туризм" в рамках премії National Geographic Traveler Awards 2016. Про це повідомляє Міністерство туризму Ізраїлю.

Далі...

Марокко - новий курорт для українців

 

Влaдa пiвнiчнoaфрикaнcькoгo Кoрoлiвcтвa ceрйoзнo нaцiлилacь нa туриcтiв, якi рaнiшe вiдпoчивaли в Єгиптi i Турeччинi. Глaвa Нaцioнaльнoгo oфicу пo туризму крaїни Сaмiр Суocci Рiax зaявив, щo Мaрoккo здaтнe cтaти гiднoю aльтeрнaтивoю єгипeтcьким курoртaм нaвiть в зимoвий пeрioд.

Далі...

Саудівська Аравія: відмова від нафти й перехід на туризм

 

Саудівська Аравія хоче позбутися залежності від нафтової кон’юнктури та світових цін на нафту. "Ми маємо намір відійти від примітивного кількісного зростання, заснованого на експорті ресурсів, й перейти до якісного диверсифікованого зростання", – розповів голова нафтової держкомпанії Saudi Aramco Халід аль-Фаліх.

Далі...

На реконструкцію закриють гробницю Тутанхамона

 

Популярна у туристів пам'ятка гробниця Тутанхамона, яка розташована неподалік від єгипетського Луксора, з 1 жовтня закриється на реконструкцію. Глава єгипетського міністерства, відповідального за збереження стародавніх пам'ятників, Мамдух аль-Дамат зазначив, що на час реконструкції мумію фараона перенесуть в одну з бічних споруд гробниці. Як довго триватимуть реставраційні роботи, невідомо.

Далі...

В Тунісі почалися масово закриватися готелі

 

Після серії терористичних терактів в Тунісі почалися масово закриватися готелі. Про це повідомила Федерація готелів Тунісу. Також представники федерації заявили, що в країні перестало працювати більше п'ятдесяти готелів. Закриття відбулося в результаті значного зменшення туристичного потоку.

Далі...

Змію з ногами, яка вважалася вимерлою, виявили у Кенії

 

Фотограф-аматор зробив перший в історії знімок змієподібної ящірки з крихітними ногами, яку вважали вимерлим видом. Рептилія більше схожа на змію, але у неї все ж є маленькі кінцівки. Крім того, у неї зубчастий, а не роздвоєний язик. Унікальне фото було зроблено в заповіднику Масаї Мара в Кенії.

Далі...

Погляд Лені Ріфеншталь на Африку 1960-х років

 

У 1960-х роках Лені Ріфеншталь відвідала Африку. Тут вона зробила низку фотографій, які показують життя і побут африканських народів. Лені Ріфеншталь — німецька актриса, спортсменка та кінорежисер епохи нацизму. Вона була в тісних дружних відносинах з Адольфом Гітлером. Ріфеншталь за її фільми, передусім "Тріумф волі" і "Перемогу віри", досі звинувачують у прославлянні забороненої після Другої світової війни ідеології націонал-соціалізму.

Далі...

У Єгипті поліцейські вбили мексиканських туристів

 

Єгипетські силовики під час спецоперації помилково застрелили мексиканських туристів, переплутавши їх з терористами. Як йдеться в поширеній заяві МВС АРЄ, трагічний інцидент стався в неділю в районі Ель-Вахат у Західній пустелі, де підрозділи МВС спільно з армією переслідували пов'язану з радикальною організацією "Ісламська держава" (ІД) групу екстремістів.

Далі...
1 2 »