Останні туристичні новини

Від відсутності стратегії страждає туризм в Алжирі

Алжирський туризм перебуває у скрутному становищі вже деякий час; це відбувається вже понад чотири десятиліття, коли ситуація погіршилася через відсутність реальної стратегії та політики, щоб вивести його зі стану коми.

Далі...

Колесо "Cairo Eye" появится на берегу Нила

В Египте заложили первый камень в будущее колесо обозрения Cairo Eye. “Каирское око” будет пятым по величине в мире, а на африканском континенте — первым.

Далі...

Єгипет: екскурсії по країні туристам заборонили

Не вийде вирушити на екскурсію до пірамід Гізи, в Долину царів або в круїз по Нілу. По суті, далі за пляж готелю не вибратися. Та й нікуди особливо: з урахуванням заборони на скупчення людей обмежена робота дискотек, розважальних центрів.

Далі...

Єгипет для туристів відкриють з 1 липня

Уряд Єгипту назвав дату відкриття кордонів для туристів – відвідувати курорти в країні можна буде з 1 липня 2020 року.

Далі...

В Єгипті давню гробницю відкрили для туристів

В Єгипті для туристів відкрили гробницю, якій чотири тисячі років.

Далі...

Ізраїль - найкраща країна для оздоровчого туризму

 

Ізраїль переміг у номінації "Оздоровчий туризм" в рамках премії National Geographic Traveler Awards 2016. Про це повідомляє Міністерство туризму Ізраїлю.

Далі...

Марокко - новий курорт для українців

 

Влaдa пiвнiчнoaфрикaнcькoгo Кoрoлiвcтвa ceрйoзнo нaцiлилacь нa туриcтiв, якi рaнiшe вiдпoчивaли в Єгиптi i Турeччинi. Глaвa Нaцioнaльнoгo oфicу пo туризму крaїни Сaмiр Суocci Рiax зaявив, щo Мaрoккo здaтнe cтaти гiднoю aльтeрнaтивoю єгипeтcьким курoртaм нaвiть в зимoвий пeрioд.

Далі...

Саудівська Аравія: відмова від нафти й перехід на туризм

 

Саудівська Аравія хоче позбутися залежності від нафтової кон’юнктури та світових цін на нафту. "Ми маємо намір відійти від примітивного кількісного зростання, заснованого на експорті ресурсів, й перейти до якісного диверсифікованого зростання", – розповів голова нафтової держкомпанії Saudi Aramco Халід аль-Фаліх.

Далі...

На реконструкцію закриють гробницю Тутанхамона

 

Популярна у туристів пам'ятка гробниця Тутанхамона, яка розташована неподалік від єгипетського Луксора, з 1 жовтня закриється на реконструкцію. Глава єгипетського міністерства, відповідального за збереження стародавніх пам'ятників, Мамдух аль-Дамат зазначив, що на час реконструкції мумію фараона перенесуть в одну з бічних споруд гробниці. Як довго триватимуть реставраційні роботи, невідомо.

Далі...

В Тунісі почалися масово закриватися готелі

 

Після серії терористичних терактів в Тунісі почалися масово закриватися готелі. Про це повідомила Федерація готелів Тунісу. Також представники федерації заявили, що в країні перестало працювати більше п'ятдесяти готелів. Закриття відбулося в результаті значного зменшення туристичного потоку.

Далі...
1 2 »