Останні туристичні новини

Змію з ногами, яка вважалася вимерлою, виявили у Кенії

 

Фотограф-аматор зробив перший в історії знімок змієподібної ящірки з крихітними ногами, яку вважали вимерлим видом. Рептилія більше схожа на змію, але у неї все ж є маленькі кінцівки. Крім того, у неї зубчастий, а не роздвоєний язик. Унікальне фото було зроблено в заповіднику Масаї Мара в Кенії.

Далі...

Погляд Лені Ріфеншталь на Африку 1960-х років

 

У 1960-х роках Лені Ріфеншталь відвідала Африку. Тут вона зробила низку фотографій, які показують життя і побут африканських народів. Лені Ріфеншталь — німецька актриса, спортсменка та кінорежисер епохи нацизму. Вона була в тісних дружних відносинах з Адольфом Гітлером. Ріфеншталь за її фільми, передусім "Тріумф волі" і "Перемогу віри", досі звинувачують у прославлянні забороненої після Другої світової війни ідеології націонал-соціалізму.

Далі...

У Єгипті поліцейські вбили мексиканських туристів

 

Єгипетські силовики під час спецоперації помилково застрелили мексиканських туристів, переплутавши їх з терористами. Як йдеться в поширеній заяві МВС АРЄ, трагічний інцидент стався в неділю в районі Ель-Вахат у Західній пустелі, де підрозділи МВС спільно з армією переслідували пов'язану з радикальною організацією "Ісламська держава" (ІД) групу екстремістів.

Далі...

Відпочинок на Сейшельських островах

 

Зараз вже немає проблеми дізнатися, де знаходяться Сейшельські острови на картах, набагато важливіше визначитися, чому у відпустку варто вирушати саме туди. А це дійсно того варте! Сюди приїжджають ті, хто мріє про райський відпочинок, дане місце - ідеальне для цього за всіма характеристиками.

Далі...

Держава Еритрея для відпочиваючих

 

Багато африканських країн мають величезний потенціал для туристичного напрямку, про що мандрівники не завжди знають, адже роблять вибір у бік більш відомих і поширених. Проте, іноді навіть поруч біля обраної держави знаходяться унікальні землі, багаті природою та культурними пам'ятками.

Далі...

Паломництво в Африку: святі місця

 

Святі місця в Африці мають глибокі культурні традиції, найбільш яскраво виражені на території сучасної Ефіопії. За абіссінськими переказами біблійна цариця Шеви, дізнавшись про неперевершену мудрість царя Соломона, здійснила паломництво в Єрусалим.

Далі...
« 1 2