Головна » 2015 » Вересень » 14 » Асоціацію розвитку туризму створили в Одесі
16:35
Асоціацію розвитку туризму створили в Одесі

14 вересня створена Асоціація розвитку туризму Одеського регіону, яка об'єднала понад 100 учасників туристичного ринку. Про це в ході Круглого столу повідомила один з ініціаторів створення організації Ірина Папуша.

Метою нової асоціації стане консолідація зусиль бізнесу, громадськості та обласної влади, а також розвиток туристичної привабливості всіх районів Одеської області, а не тільки приморської зони. При цьому команда Одеської обласної державної адміністрації виступить "лікарем, який допоможе знайти таблетку від важких недуг у сфері туризму", але виступатиме на партнерських правах.

"Каталізатором створення асоціації став цей сезон, який показав нам, що ми не повністю готові до тих обсягів туристів, які отримуємо. Були фантастичні результати - на 33% відсотка пасажиропотік зріс в серпні порівняно з минулим роком. Нам треба звернути увагу на певні регіони з Одеською області. Ми як авіавузол оцінюємо також 8500000 жителів, які тяжіють до нас", - заявив директор ТОВ" Міжнародний аеропорт "Одеса" Віталій Портянко.

За словами директора Центру туризму "Південна ліга" Фазіля Аскерова, у Одеси великий потенціал залучення нових туристів - на даний момент тут 1200 ресторанів, 300 готелів, близько 80 діючих служб таксі і 5000 таксистів, близько 100 турагентств, проходить більше 200 щорічних фестивалів.

При цьому присутні помітили, що заважають розвитку туризму в регіоні також законодавчі колізії і тяганина: "Якщо говорити про цей сезон, то активно розвивався внутрішній туризм, але те, що стосується іноземних груп - це велика біда. Ми хочемо добитися того, щоб іноземні судна через пару років стали заходити в одеський порт, як це було раніше. Наприклад, є проблеми в законодавстві про туризм - проблеми заходу в одеський порт, і ми повинні консолідацією зусиль впливати на регуляторну політику", - заявила представник туристичного бізнесу Наталія Рудовіч.

Рубрика: Європа | Переглядів: 11023 | Додав: Turyst | Теги: асоціацію розвитку туризму, Одеса | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]