Останні туристичні новини

Нова Зеландія: з дельфінами плавати заборонено

Купання з дельфінами чи екскурсії поруч з їхньою територією користуються неабиякою популярністю серед любителів підводного світу. Проте, як зазначають екологи, такі веселощі шкодять їхньому існуванню.

Далі...

Австралія: надзвичайний стан через летючих лисиць

 

Влада австралійського Нового Південного Уельсу оголосила про введення режиму надзвичайного стану в портовому місті Бейтмен-Бей. Причиною введення надзвичайного стану стало те, що на його територію прилетіла велика кількість летючих лисиць. Місцеві жителі стверджують, що шум, екскременти і запах, що виділяється десятками тисяч лисиць, зовні схожих на кажанів, зробили їх життя нестерпним.

Далі...

Рака гіганта знайдено на острові Різдва

 

Один з видів десятиногих раків з надродини раків-пустельників (Paguroidea) носить ім'я кокосовий рак, або пальмовий злодій (Birgus latro), повідомляє nat-geo.ru. Це одне з найбільших наземних членистоногих: довжина його тіла може сягати 40 см, а маса - 4 кг. Тривалість життя Birgus latro досягає 70 років.

Далі...

Фестиваль скульптур із побутових відходів 2015

 

В австралійському Квінсленді влаштували фестиваль скульптур із побутових відходів. На міському пляжі Куррумбін митці з Нової Зеландії, Німеччини, Великобританії та різних куточків Австралії перетворили звичайний непотріб - дроти, нитки, залишки пластику, шматки заліза, дерева та скла - на справжні витвори мистецтва.

Далі...

Австралія — найкраще місце на Землі для зимових канікул

 

За вікном вже пройшла середина зими, а попереду нас чекає ще холодний лютий. І це означає, що настав найкращий час подумати про відпочинок в теплих країнах. А ще краще не просто подумати, а негайно купувати тури в Австралію, пакувати валізи і гайда ніжитися під австралійським сонцем і купатися у водах океану.

Далі...

Фіджі — місце блакитних лагун

 

Фіджі складається з 322 островів, із яких тільки 100 населені. Це яскрава країна, з привітними жителями, неймовірним поєднанням багатьох азіатських культур, наповнена яскравими пам'ятками, а також безліччю захоплюючих подій та заходів. Фіджі — неймовірно красиве місце, з чарівними пляжами, пальмами і блакитними лагунами.

Далі...

Сідней розкриває обійми людям зі всього світу

 

Затишна морська бухта дала притулок одному з найпрекрасніших міст світу. Сідней розташований в однойменній бухті Тасманового моритя на південно-східному узбережжі Австралії. Ледве зійшовши з трапу літака або корабля, неможливо не вдихнути свіжість океанського повітря, почути "дзижчання" мегаполісу і побачити "широко розкриті вітрила" Сіднейського оперного театру.

Далі...