Останні туристичні новини

Романтичний відпочинок

 

Філіппіни здобули престижну премію White Awards як найкращий напрямок для романтичного відпочинку. Про це повідомила прес-служба представництва Департаменту туризму Філіппін.

Далі...

Індія: оновлення в галузі туризму

G-20 використовуватиметься як платформа для демонстрації туристичного потенціалу Індії усьому світу. Зараз просуваються різні туристичні маршрути, і незабаром буде запущено новий "маршрут Амбедкара".

Далі...

Таїланд відкриває кордони вакцинованим

У країні дозволили повністю вакцинованим туристам подорожувати сімнадцятьма регіонами Таїланду без проходження обов’язкової самоізоляції. Про це повідомляється на сайті управління з туризму країни.

Далі...

Найбільший в світі готель відкриється в ОАЕ

Найбільший в світі готель Hampton by Hilton відкривається в північному еміраті Рас-Аль-Хайма, на острові Marjan Island, в 2021 році. Курорт Hampton by Hilton Marjan Island розрахований на 515 номерів, половина з яких – суміжні.

Далі...

На вылет с островов Мальдивы вводят пошлину

Власти Мальдив в начале июля приняли поправку в налоговый кодекс, которая предусматривает взымание пошлины со всех, кто покидает территорию страны.

Далі...

Японія: готель на електриці з відходів

Готель розташований в місті Кавасакі, за 50 хвилин їзди на громадському транспорті від центру Токіо. Це перший в світі готель з нейтральним рівнем викидів вуглецю – на 30% він працює на енергії, отриманій з пластикових відходів, а 70% потреб забезпечують шляхом переробки харчових відходів.

Далі...

Тадж-Махал для туристів відкрила влада Індії

 

Влада Індії з 16 червня відкрила Тадж-Махал та інші історичні пам'ятки й музеї, що були зачинені через карантинні обмеження, пов'язані з пандемією коронавірусу.

Далі...

2 острови в Південній Кореї стали фіолетовими

Влада Південної Кореї перетворили два острови Банвол і Паркджі в центр локального туризму. У 2015-му місцева влада зайнялася ребрендингом регіону, щоб зробити його більш привабливим для мандрівників.

Далі...

Каир: Царские мумии перевезут с почестями

Царские мумии, несколько десятилетий хранившиеся в Египетском национальном музее в центре Каира, будут в торжественной обстановке перевезены в субботу в новый Национальный музей египетской цивилизации в районе Фустат.

Далі...

Туристичний збір упровадить Таїланд

"Упровадження збору з туристів у Таїланді обговорюється з 2016 року, однак цей захід постійно відкладався. Нині через пандемію економіка країни, яка значною мірою залежить від туристів, ослабла. Тому влада готова в найближчому майбутньому впровадити туристичний збір розміром 300 бат - це $10".

Далі...
1 2 3 ... 7 8 »