Останні туристичні новини

Фермерів замінять роботами - новий проект в Японії

 

В Японії стартував проект, в ході якого фермерів замінять роботами. Уряд країни має намір виділити на реалізацію реформи понад 37 мільйонів доларів.

Далі...

Потяг-невидимку будують в Японії

 

У Японії планують побудувати повністю невидимий потяг. З 2018 року він почне курсувати між містами. Поїзд будують до 100-ї річниці компанії японської залізниці Seibu Holdings. Сам потяг, звичайно, не буде абсолютно невидимим. Просто його зроблять з матеріалів, завдяки яким він зливатиметься з пейзажами під час руху.

Далі...

Перший "розумний" мегаполіс побудують в Японії

 

Тема розумних міст може отримати цікаве продовження в Японії. У 2018 році неподалік від Йокогами з'явиться прообраз теперішнього "розумного" мегаполісу - Цунасіма, до будівництва якого приступає консорціум з 10 великих японських компаній за підтримки місцевої влади.

Далі...

Сьомого динозавра виявили в Японії археологи

 

Японські вчені завершили розкопки, розпочаті в 2007 році, зробивши чергову знахідку. Археологи знайшли останки сьомого за рахунком динозавра, останки якого прекрасно збереглися. Японці з університету префектури Фукуї і співробітники Музею динозаврів в Кацуяма повідомили, що нового динозавра можна віднести до виду Fukuivenator paradoxus.

Далі...

"Сніговий фестиваль" відкривається в Японії

 

В Японії відкривається знаменитий фестиваль скульптур зі снігу та льоду “Юкі Мацурі" ("Сніговий фестиваль"). 67-й "Сніговий фестиваль" пройде в місті Саппоро на острові Хоккайдо. Триватиме виставка снігових скульптур з 5 до 18 лютого. Організатори очікують, що цього року захід відвідають більше двох мільйонів людей.

Далі...

Китай: фабрика стане об'єктом техтуризму

 

Foxconn перетворить китайську фабрику в об'єкт технологічного туризму. Інтереси, які спонукають туристів, різноманітні, хтось хоче побачити дику природу, хтось архітектурні споруди та пам'ятники, хтось відвідати музей чи скуштувати незнайому кухню.

Далі...

Літаючі дерева створили японці: проект "Air Bonsai"

 

Проект "Air Bonsai" поєднує у собі магнітну левітацію і вирощування домашніх рослин. Будь-яка річ стає краще, якщо вона вміє літати. Дерева Бонсай - не виняток. Проект на Kickstarter "Air Bonsai" поєднує у собі магнітну левітацію і вирощування домашніх рослин.

Далі...

На фестивалі в Індії українці презентують світлове шоу

 

Дніпропетровський колектив "Adelaida show" візьме участь у фестивалі Shaastra в індійському місті Ченнаї. Артисти покажуть дві програми – світлове та неонове шоу, одну з яких презентуватимуть вперше.

Далі...

Сніговий арт-фестиваль пройде в Китаї

 

Щороку у китайській провінції Хейлунцзян проходить чарівний фестиваль, на якому можна побачити величезні скульптури зі снігу та льоду. Цього разу у головному місті провінції Хейлунцзян – Харбіні – вже у 28-й раз відбудеться Міжнародна арт-виставка снігових скульптур. Відкриється вона 5 січня 2016 року, але підготовка до свята триває повним ходом.

Далі...

Фестиваль на честь мавп влаштували в Таїланді

 

Недалеко від Бангкока, в невеликому місті Лопбурі знаходиться храм Prang Sam Yot, в якому щорічно влаштовують фестиваль на честь мавп. Це справжній бенкет, на якому тисячі мавпочок можуть досхочу наїсться своїми улюбленими продуктами. Так, на один такий “обід” привозять кілька тонн фруктів, овочів і сотні курячих яєць.

Далі...
« 1 2 3 4 5 6 »