Останні туристичні новини

Япония: Макаки работают официантами. ВИДЕО

Маленький бизнес жителя города Уцуномия расцвел после того, как ему подарили обезьяну.

Далі...

"Тиждень японського кіно - 2017" в Херсоні

ККЗ "Ювілейний" запрошує херсонців та гостей міста на "Тиждень японського кіно - 2017", що пройде з 12-го по 18 червня.

Далі...

Ізраїль: Руїни фортеці часів царя Соломона знайдено

 

Археологи виявили руїни фортеці і фортифікаційних споруд часів юдейського царя Соломона (X століття до н. е.) у долині Тимна (Ізраїль). Як повідомляється, залишки фортеці виявлені на місці стародавнього табору гірників, які добували мідну руду.

Далі...

Найдавніший цвинтар виявили вчені в Китаї

 

Некрополь виявився найбільшим похованням культури Яншао. Археологи з Китаю виявили ціле кладовище, якому налічується шість тисяч років. За попередніми даними в некрополі поховано понад дві тисячі осіб.

Далі...

До В'єтнаму перебрався фестиваль КаZантип

 

Популярний фестиваль "КаZантип", що раніше проводився поблизу Євпаторії, Крим, змінив назву та місце розташування.

Далі...

В Китаї відкрилося крижане місто

 

У Китаї відкрився найбільший у світі фестиваль льоду. У Харбіні звели казкове місто. Воно - немов скляне. З крижаними вулицями, гірками та будівлями. А ввечері тут вмикають тисячі вогнів! Фестиваль заснували ще 17 років тому, і відтоді він шалено популярний.

Далі...

Шокери проти пасажирів - стюардес озброєли

 

Південнокорейська авіакомпанія Korean Air дозволила своїм бортпровідникам вільно використовувати електрошокери для заспокоєння буйних пасажирів. Співробітникам Korean Air і раніше видавали електрошокери, але ті їх не застосовували проти буйних пасажирів, адже правилами дозволялося вдаватися до подібних засобів лише в разі реальної загрози життю екіпажу і пасажирам літака.

Далі...

З вершини гори в каньон Еньші на ескалаторі. ВІДЕО

 

У каньйоні Еньші (національний парк Enshi Canyon), розташованому в провінції Хубей (Hubei) в центральній частині Китаю, незодавно відкрили найдовший у світі ескалатор, стоячи на якому, туристи можуть оглядати мальовничі околиці. Довжина ескалатора - 689 метрів, поїздка займає 18 хвилин.

Далі...

Вперше з XVI ст. гробницю Ісуса відкриють для всіх

 

Всі бажаючі, віруючі і скептики зможуть подивитися через віконце зверху на те, що розташоване всередині Гробу Господнього. Християнська святиня була розкрита вперше за півтисячоліття в кінці жовтня 2016 року.

Далі...

Відеоінструкцію до туалету випустили японці. ВІДЕО

 

Японський оператор мобільного зв'язку Docomo опублікував відеоінструкцію з користування туалетом для туристів. Ролик опублікували на офіційному YouTube-каналі компанії. Усі необхідні маніпуляції демонструє серйозний чоловік у строгому костюмі.

Далі...
« 1 2 3 4 5 ... 7 8 »