Останні туристичні новини

Відеоінструкцію до туалету випустили японці. ВІДЕО

 

Японський оператор мобільного зв'язку Docomo опублікував відеоінструкцію з користування туалетом для туристів. Ролик опублікували на офіційному YouTube-каналі компанії. Усі необхідні маніпуляції демонструє серйозний чоловік у строгому костюмі.

Далі...

Пивний фестиваль провела вперше Північна Корея

 

Пиво назвали "Тедонган" на честь річки, на березі якої і проходив фестиваль. У серпні Північна Корея вперше провела пивний фестиваль. Про це повідомляє ВВС.

Далі...

Скандал: Шалений рахунок виставили туристам

Вісім китайських туристів були втягнуті у суперечку після того, як їм виставили рахунок на понад 16500 шекелів (€ 3910) у ресторані в ізраїльському селі Абу-Гош, де страви, як правило, відносно недорогі.

Далі...

Міжнародний конкурс феєрверків в Макао

 

 

З 3 вересня по 1 жовтня Макао (Китай) проходить 28-1 міжнародний конкурс феєрверків. У ньому візьмуть участь команди піротехніків з Китаю, Таїланду, Португалії, Великобританії, Швейцарії, Японії, Південної Кореї, Італії, Канади та Румунії.

Далі...

Перший автобус-портал випробували в Китаї

 

Портальний автобус - це транспорт, який пересувається на спеціальних рейках, розташованих по краях дороги. У Китаї пройшли випробування першого портального автобуса TEB-1. Автобус-портал довжиною 22 м, шириною 7,8 м і висотою 4,8 м протестували у місті Циньхуандао в провінції Хебей.

Далі...

Дубаї: Перша будівля зроблена на 3D-принтері

 

Перша офісна будівля, складові частини якого були надруковані на 3D-принтері, відкрилася в Дубаї. "Це перша будівля в світі, зроблена на 3D-принтері, і це не просто будівля, вона має повністю функціональні офіси і персонал", - цитують британські ЗМІ слова міністра у справах кабінету міністрів ОАЕ Мохаммед аль-Гергаві.

Далі...

Візи для громадян України скасувала Індонезія

 

Українці зможуть відвідувати Індонезію без віз терміном до 30 днів. Індонезія скасувала візи для короткострокових візитів громадян України. Про це йдеться у повідомленні посольства України в цій країні. Безвізовим режимом зможуть скористатися власники звичайних, службових і дипломатичних паспортів, які здійснюють короткостроковий (до 30 діб) візит в Індонезію.

Далі...

Фермерів замінять роботами - новий проект в Японії

 

В Японії стартував проект, в ході якого фермерів замінять роботами. Уряд країни має намір виділити на реалізацію реформи понад 37 мільйонів доларів.

Далі...

Потяг-невидимку будують в Японії

 

У Японії планують побудувати повністю невидимий потяг. З 2018 року він почне курсувати між містами. Поїзд будують до 100-ї річниці компанії японської залізниці Seibu Holdings. Сам потяг, звичайно, не буде абсолютно невидимим. Просто його зроблять з матеріалів, завдяки яким він зливатиметься з пейзажами під час руху.

Далі...

Перший "розумний" мегаполіс побудують в Японії

 

Тема розумних міст може отримати цікаве продовження в Японії. У 2018 році неподалік від Йокогами з'явиться прообраз теперішнього "розумного" мегаполісу - Цунасіма, до будівництва якого приступає консорціум з 10 великих японських компаній за підтримки місцевої влади.

Далі...
« 1 2 3 4 5 6 7 8 »