Останні туристичні новини

В Китаї відкрилося крижане місто

 

У Китаї відкрився найбільший у світі фестиваль льоду. У Харбіні звели казкове місто. Воно - немов скляне. З крижаними вулицями, гірками та будівлями. А ввечері тут вмикають тисячі вогнів! Фестиваль заснували ще 17 років тому, і відтоді він шалено популярний.

Далі...

Шокери проти пасажирів - стюардес озброєли

 

Південнокорейська авіакомпанія Korean Air дозволила своїм бортпровідникам вільно використовувати електрошокери для заспокоєння буйних пасажирів. Співробітникам Korean Air і раніше видавали електрошокери, але ті їх не застосовували проти буйних пасажирів, адже правилами дозволялося вдаватися до подібних засобів лише в разі реальної загрози життю екіпажу і пасажирам літака.

Далі...

З вершини гори в каньон Еньші на ескалаторі. ВІДЕО

 

У каньйоні Еньші (національний парк Enshi Canyon), розташованому в провінції Хубей (Hubei) в центральній частині Китаю, незодавно відкрили найдовший у світі ескалатор, стоячи на якому, туристи можуть оглядати мальовничі околиці. Довжина ескалатора - 689 метрів, поїздка займає 18 хвилин.

Далі...

Вперше з XVI ст. гробницю Ісуса відкриють для всіх

 

Всі бажаючі, віруючі і скептики зможуть подивитися через віконце зверху на те, що розташоване всередині Гробу Господнього. Християнська святиня була розкрита вперше за півтисячоліття в кінці жовтня 2016 року.

Далі...

Відеоінструкцію до туалету випустили японці. ВІДЕО

 

Японський оператор мобільного зв'язку Docomo опублікував відеоінструкцію з користування туалетом для туристів. Ролик опублікували на офіційному YouTube-каналі компанії. Усі необхідні маніпуляції демонструє серйозний чоловік у строгому костюмі.

Далі...

Пивний фестиваль провела вперше Північна Корея

 

Пиво назвали "Тедонган" на честь річки, на березі якої і проходив фестиваль. У серпні Північна Корея вперше провела пивний фестиваль. Про це повідомляє ВВС.

Далі...

Скандал: Шалений рахунок виставили туристам

Вісім китайських туристів були втягнуті у суперечку після того, як їм виставили рахунок на понад 16500 шекелів (€ 3910) у ресторані в ізраїльському селі Абу-Гош, де страви, як правило, відносно недорогі.

Далі...

Міжнародний конкурс феєрверків в Макао

 

 

З 3 вересня по 1 жовтня Макао (Китай) проходить 28-1 міжнародний конкурс феєрверків. У ньому візьмуть участь команди піротехніків з Китаю, Таїланду, Португалії, Великобританії, Швейцарії, Японії, Південної Кореї, Італії, Канади та Румунії.

Далі...

Перший автобус-портал випробували в Китаї

 

Портальний автобус - це транспорт, який пересувається на спеціальних рейках, розташованих по краях дороги. У Китаї пройшли випробування першого портального автобуса TEB-1. Автобус-портал довжиною 22 м, шириною 7,8 м і висотою 4,8 м протестували у місті Циньхуандао в провінції Хебей.

Далі...

Дубаї: Перша будівля зроблена на 3D-принтері

 

Перша офісна будівля, складові частини якого були надруковані на 3D-принтері, відкрилася в Дубаї. "Це перша будівля в світі, зроблена на 3D-принтері, і це не просто будівля, вона має повністю функціональні офіси і персонал", - цитують британські ЗМІ слова міністра у справах кабінету міністрів ОАЕ Мохаммед аль-Гергаві.

Далі...
« 1 2 3 4 5 6 7 8 »