Останні туристичні новини

Air India через зайву вагу звільняє бортпровідників

 

Національний індійський авіаперевізник Air India збирається відсторонити від роботи 125 бортпровідників з надмірною масою тіла, повідомляє The Times of India. Джерела видання в авіакомпанії повідомили, що деяким з них можуть запропонувати роботу на землі, а інших попросять звільнитися за власним бажанням.

Далі...

Коти-гіди показують Хіросіму з іншого боку

 

У Японії вирішили зробити з кішок екскурсоводів: Cat Street View показує Хіросіму з іншого боку. Префектура Хіросіма в Японії запустила онлайн сервіс Cat Street View, який дає можливість людям досліджувати місцевість з погляду кішок, не відходячи від комп'ютера.

Далі...

Росіяни почали менше мандрувати за кордон

 

Число туроператорів, що працюють на ринку виїзного туризму, за минулий рік скоротилося в два рази, повідомив журналістам віце-президент Асоціації туроператорів Росії Дмитро Горін. "Ми відзначаємо дворазове скорочення числа туроператорських компаній. Влітку минулого року у федеральному реєстрі було понад дві тисячі компаній, зараз - понад 900. Це не просто скорочення кількості туроператорів, а й зниження обсягів туристичних послуг", - сказав Горін.

Далі...

"Палітра фантазій" стартує у Львові

 

Виставка дитячих картин з країн Європи "Палітра фантазій" стартує у Львові. Благодійний фонд "Таланти України" запрошує на відкриття Міжнародної дитячої виставки "Палітра Фантазій" у Львові. Урочисте відкриття заходу відбудеться 8 вересня 2015 року о 12.00 годині у приміщенні Центру розвитку та дозвілля "Під спільним дахом" (вул. Симоненка, 10). Виставка проходитиме протягом 2-х тижнів, з 8 вересня до 25 вересня 2015 року. Вхід вільній.

Далі...

В Росії на Booking.com поскаржилися державі

 

Федеральна антимонопольна служба (ФАС) отримала претензії до найбільшого сервісу онлайн-бронювання готелів Booking.com. З двома скаргами в ФАС звернулася компанія "Онлайнтур". Вона, зокрема, поскаржилася, що діяльність одного з найбільших у світі сервісів бронювання порушує відразу два федеральних закона - "Про захист конкуренції" та "Про рекламу".

Далі...

Таїланд дасть туристам мультивізи на півроку

 

Влада Таїланду схвалили введення багаторазових шестимісячних віз для туристів, повідомляє Bangkok Post. Піврічна віза коштуватиме п'ять тисяч бат (близько 142 долара). Як зазначає видання, разовий в'їзд в країну обходиться мандрівникам в тисячу таїландських бат.

Далі...

Uzbekistan Airways буде зважувати пасажирів

 

Авіакомпанія Uzbekistan Airways (Узбекистон Хаво Йулларі) почала зважувати своїх пасажирів перед посадкою в літак для визначення середньої ваги мандрівника разом з ручною поклажею. Про це повідомляється на офіційному сайті перевізника. Ця процедура введена відповідно до вимог Міжнародної асоціації повітряного транспорту, які наказують регулярно проводити передпольотні контрольні зважування пасажирів і ручної поклажі для забезпечення безпеки польотів.

Далі...

Туристи вийшли з тайги завдяки хресному ходу

 

Туристи, яких визволили з тайги учасники дев'ятого хресного ходу "Слідами місіонерів Алтайських", розповіли подробиці чудесного порятунку. Як виявилося, вони не тільки повернулися до цивілізації, але й знайшли віру. Дар'я Швецова, Віктор Григор'єв і Олексій Мейштас познайомилися за три тижні до походу.

Далі...

Японія припинила роботу єдиного порому з Росією

 

На тлі нового загострення відносин Російської Федерації та Японії через візит російського прем'єра Дмитра Медведєва на курильський острів Ітуруп японська компанія припинила роботу єдиної поромної переправи між країнами - порт Вакканай (Хоккайдо) - порт Корсаков (Сахалін).

Далі...

В Ізраїль за рік не пустили 3000 туристів з України

 

На сьогоднішній день в Ізраїлі, діє правило, згідно з яким співробітники прикордонної та імміграційної служби не зобов'язані пояснювати "підозрілим" туристам, чому вони не можуть в'їхати до країни. Щотижня прикордонна служба не пропускає до Ізраїлю десятки громадян, підозрюючи їх у намірі незаконно працювати на території єврейської держави. Особлива пильність проявляється по відношенню до туристів з країн, з якими встановлено безвізовий режим, зокрема, з Росії, України, Грузії та Молдови.

Далі...
« 1 2 ... 5 6 7 8 »