Головна » 2015 » Квітень » 2 » Біля собору Паризької Богоматері з'явився Папа
15:40
Біля собору Паризької Богоматері з'явився Папа

У французькій столиці в четвер широкій громадськості була представлена воскова фігура Папи Римського Франциска. Її встановили у головного порталу собору Паризької Богоматері. Презентацію очолив настоятель головного католицького храму міста монсеньйор Патрік Жакен.

Французькі скульптори зобразили Понтифіка з доброзичливим виразом обличчя, на якому застигла посмішка. Динамізму композиції надає жест руки з направленим в небо вказівним пальцем. Воскова фігура з фотографічною точністю відтворює портретні риси Франциска. Однак, у натовпі журналістів під час презентації виявилися критики, які заявили, що образ "зовсім не схожий" на справжнього Папу.

Тим часом біля входу в собор Паризької Богоматері воскова скульптура простоїть недовго. Незабаром вона займе постійне місце в експозиції знаменитого паризького музею воскових фігур Гревен, фахівці якого і працювали над створенням цієї статуї.

"З моменту свого створення в 1882 році в Гревен існує традиція увічнювати Пап, які є провідниками миру в усьому світі", - зазначили в дирекції музею. Творці особливо наголосили, що фігура була виготовлена з благословення Римсько-католицької церкви.

"Церква Франції і Ватикан прихильно повідомили нам про свій дозвіл", - наголосили в музеї Гревен.

Рубрика: Європа | Переглядів: 1748 | Додав: abel | Теги: паризький музей воскових фігур, воскова скульптура, Папа Римський Франциск, собор Паризької Богоматері | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]