Головна » 2015 » Вересень » 25 » Дні австрійської культури пройдуть у Дрогобичі
22:27
Дні австрійської культури пройдуть у Дрогобичі

У неділю, 27 вересня, у Дрогобичі вчетверте відкриються Дні австрійської культури, які триватимуть до 3 жовтня. Їх організовує австрійська бібліотека.

У рамках цього науково-культурного форуму відбудуться презентація австрійської федеральної землі "Знайомство з Тіролем", науково-культурний колоквіум на тему: "Регіони транзиту: історія, культура і туризм Тіролю та Карпат", виступ тірольського дуету, літературні зустрічі та читання за участю відомих австрійських авторів та українських публіцистів і перекладачів, дидактичний країнознавчий семінар для викладачів та студентів німецької філології, дискусія "Міжкультурний діалог у світлі австрійсько-української історії". Заплановано також презентацію книжкових видань у галузі компаративістичних досліджень австрійсько-українських літературних, мовних та культурних зв’язків, культурна подорож на Гуцульщину. Повідомив керівник Австрійської бібліотеки у Дрогобичі Ярослав Лопушанський.

"Дні австрійської культури у Дрогобичі є поважною науково-культурною подією міжнародного масштабу, в якій традиційно беруть участь понад 50 австрійських та українських науковців, культурних діячів і дипломатів, а також представники австрійських бібліотек та вищих навчальних закладів Польщі, Німеччини, Угорщини та ін.", – зауважив Ярослав Лопушанський.

Рубрика: Європа | Переглядів: 1926 | Додав: Turyst | Теги: дні, Дрогобич, австрійська, культура | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]