Останні туристичні новини

Португалія: найдовший міст

На півночі Португалії, в геопарку міста Арока, відкрили найдовший у світі пішохідний підвісний міст, який простягся на висоті 175 метрів над річкою Пайва.

Далі...

Європі загрожує опустелюванням

Іспанія та Португалія стикаються із найпосушливішою погодою за останні 1200 років, що небезпечно як для місцевого виробництва продуктів харчування, так і для туризму.

Далі...

Туристи налякані навалою клопів

Генеральний директор ANECPLA Хорхе Гальван зазначив, що населення комах зросла більш ніж на 500 відсотків на тлі зміни клімату.

Далі...

Як купити будинок за 1 євро в Італії

Пропозиції придбати будинок за стартовою ціною в 1 євро з'явилися в Італії кілька років тому з ініціативи місцевої влади. Зараз вже близько 25 італійських муніципалітетів пропонують таку нерухомість потенційним покупцям.

Далі...

Туристичний маршрут: "Пінзель. Return"

 

До майбутнього маршруту увійдуть дев'ять локацій, розташованих на території Городенківської територіальної громади, зокрема, костел Святого Михайла у селі Михальче, церква Святого Миколая Чернецького у селі Семаківці, міст-віадук, синагога, церква Успіння Пресвятої Діви Марії і Вірменський костел у місті Городенка.

Далі...

"Дністровський каньйон" - для туризму

Дністровський каньйон – відомий туристичний маршрут, який  розташований на території 4 областей України: Івано-Франківської, Чернівецької, Тернопільської та Хмельницької. Каньйон є найбільшим в Україні та одним з найбільших у Європі. Його довжина складає близько 250 км.

Далі...

Для українських туристів доступні 14 країн ЄС

У МЗС нагадали, що нещодавно Рада ЄС включила Україну до рекомендованого переліку третіх держав, для громадян яких пропонується скасувати тимчасові обмеження на необов’язкові поїздки до Європейського Союзу.

Далі...

Для украинцев Дания открыла границы

"Дания открывается для всех типов путешествий украинцев 17 июля с 16:00. Безвиз, как в старые-добрые времена".

Далі...

Сорренто: саміт по молодіжному туризму

 

 

"Діти і молодь – не лише наші майбутні лідери, а й важливі зацікавлені сторони в сьогоденні, і ми можемо розширити їх можливості і залучити їх вже сьогодні".

Далі...

Открыть границы хочет Италия к лету

"Власти Италии рассчитывают на возобновление международного туризма до 2 июня и надеются начать прием гостей 15 мая. Этот вопрос может решиться уже на этой неделе: правительство намерено разработать график открытия регионов, чтобы впоследствии запустить международный туризм".

Далі...
1 2 3 ... 50 51 »