Останні туристичні новини

Туристичний маршрут: "Пінзель. Return"

 

До майбутнього маршруту увійдуть дев'ять локацій, розташованих на території Городенківської територіальної громади, зокрема, костел Святого Михайла у селі Михальче, церква Святого Миколая Чернецького у селі Семаківці, міст-віадук, синагога, церква Успіння Пресвятої Діви Марії і Вірменський костел у місті Городенка.

Далі...

"Дністровський каньйон" - для туризму

Дністровський каньйон – відомий туристичний маршрут, який  розташований на території 4 областей України: Івано-Франківської, Чернівецької, Тернопільської та Хмельницької. Каньйон є найбільшим в Україні та одним з найбільших у Європі. Його довжина складає близько 250 км.

Далі...

Для українських туристів доступні 14 країн ЄС

У МЗС нагадали, що нещодавно Рада ЄС включила Україну до рекомендованого переліку третіх держав, для громадян яких пропонується скасувати тимчасові обмеження на необов’язкові поїздки до Європейського Союзу.

Далі...

Для украинцев Дания открыла границы

"Дания открывается для всех типов путешествий украинцев 17 июля с 16:00. Безвиз, как в старые-добрые времена".

Далі...

Сорренто: саміт по молодіжному туризму

 

 

"Діти і молодь – не лише наші майбутні лідери, а й важливі зацікавлені сторони в сьогоденні, і ми можемо розширити їх можливості і залучити їх вже сьогодні".

Далі...

Открыть границы хочет Италия к лету

"Власти Италии рассчитывают на возобновление международного туризма до 2 июня и надеются начать прием гостей 15 мая. Этот вопрос может решиться уже на этой неделе: правительство намерено разработать график открытия регионов, чтобы впоследствии запустить международный туризм".

Далі...

"Кам’янець ЕКО" розпочнуть сезон онлайн

 

У Кам’янці-Подільському туристичний сезон другий рік поспіль відкриють в онлайн-форматі. Цього разу – під гаслом "Кам’янець ЕКО", щоб підтримати заклики світової спільноти щодо збереження та охорони довкілля.

Далі...

Украина и Северная Македония: туризм

"В прошлом году Северная Македония заняла третье место среди стран балканского региона по объему двусторонней торговли с Украиной. Несмотря на влияние пандемии COVID-19, нам удалось достичь высоких показателей за последние восемь лет. Развитие сферы туризма должно усилить дальнейшее экономическое взаимодействие".

Далі...

Київ: гастрономічні тури містом

 

"Ми хочемо зробити так, щоб гастрономічний туризм столиці України виріс в окрему індустрію, став візитною карткою міста, а також органічно вписався в діловий, подієвий, історичний та інші види туризму".

Далі...

Пешеходный маршрут открыт через всю Чехию

Создатели маршрута заявляют о том, что несмотря на такое расстояние, осилить его сможет даже начинающий турист. Спуски и подъемы, которые входят в маршрут доступны для человека со средней физподготовкой. Пройти весь путь можно за 40 дней.

Далі...
1 2 3 ... 49 50 »