Останні туристичні новини

Фестиваль "Ніч у Луцькому замку" пройде в липні

Фестиваль "Ніч у Луцькому замку" цьогоріч відбудеться 1-2 липня. Відповідне розпорядження підписав секретар Луцької міської ради Ігор Поліщук.

Далі...

У Львові відбудеться фестиваль Razomfest 2017

Фестиваль відбудеться 22 - 23 квітня у Львові, вартість квитків від 390 до 500 грн.

Далі...

"Карпатський простір" в Івано-Франківську

 

Вже скоро (5 - 7) травня в Івано-Франківську відбудеться масштабний культурний фестиваль "Карпатський простір". Культурно-мистецька подія має об'єднати країни Карпатського регіону не лише за територіальною ознакою, а й через мистецтво.

Далі...

Туристи набридли Ісландії: ціни зростуть

 

Ісландія не справляється з потоком туристів. Уже в поточному році прогнозується, що країну відвідає в 7 разів більше гостей, ніж в ній є жителів.

Далі...

До Солотвина з Києва курсуватиме прямий потяг

Пряме залізничне сполучення між Києвом і східним Закарпаттям запровадять із третього травня.

Далі...

Великодній ярмарок відкрився у Коломиї

 

До Великодня ще два тижні, та Коломия вже активно готується до великого християнського свята. У місті активно триває толока, а ще розпочав роботу традиційний святковий ярмарок "Коломийський Великдень".

Далі...

Лондон: Сплачуйте в кафе фізичними вправами

 

Кафе Run for your Bun розташоване в лондонському районі Ковент-Гарден. Щоб отримати свій ланч, необхідно пройти шестихвилинне тренування, яке включає в себе серію присідань, вправ для преса, випадів для ніг, віджимань, бігову доріжку і велотренажер.

Далі...

Рекорд: 75 млн туристів за рік зареєструвала Іспанія

 

Влада Іспанії повідомила, що кількість туристів, які відвідали країну минулого, 2016-го року, збільшилася на 10% у порівнянні з попереднім роком і сягнула показника в 75,3 млн осіб.

Далі...

За молодих виконавців взялася Respublica FEST

 

З 10 січня по 28 лютого 2017 року на офіційних сторінках фестивалю відкритий прийом заявок для виступу на фестивалі у вересні 2017-го. Після цього, навесні серед всіх бажаючих шляхом голосування прихильників буде обрано 7 фіналістів.

Далі...

Фестиваль колядок, пасторалок триває у Польщі

 

Сьогодні, 12 січня, у місті Бендзин Сілезького воєводства почалися фінальні виступи учасників 23-го Міжнародного фестивалю колядок та пасторалок ім. ксьондза Казімєжа Шварлика.

Далі...
« 1 2 ... 8 9 10 11 12 ... 49 50 »