Останні туристичні новини

"Розмаїті самоцвіти" відбудуться у Львові

 

9 - 10 січня у Львовівському драматичному театрі імені Лесі Українки відбудеться IV Всеукраїнський багатожанровий мистецький фестиваль-конкурс "Розмаїті Самоцвіти".

Далі...

Львів: Фестиваль "Українська коляда" 2017

 

13 по 15 січня у Львові, в міському палаці культури імені Гната Хоткевича проходитиме Всеукраїнський фестиваль "Українська коляда 2017".

Далі...

Живі статуї та міми приїдуть до Харкова

 

У Харкові пройде Всеукраїнський фестиваль вуличного мистецтва. За відомостями організаторів, Всеукраїнський фестиваль вуличного мистецтва відкриється в Харкові 6 січня о 16:00.

Далі...

Фестиваль вертепів відбудеться у Чернівцях

 

8 січня у Чернівцях вiдбудеться феcтиваль вертепів. Захід пpoйде в Успенському Соборі (вул. Руська 28) з iніцiaтиви молoдіжної коміciї Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ та зa підтpимки Букoвинcького вікapiaту єпapхії.

Далі...

Винний фестиваль "Червене вино": Програма

 

З 11 до 15 січня в Мукачеві проводитимуть найбільший винний винний фестиваль "Червене вино".

Далі...

Рівне: Міжнародний музичний фестиваль

 

Новий музичний рік Рівненська філармонія розпочинає з Міжнародного фестивалю органної музики "Органний собор - 2017". Він стартує 17 січня і триватиме до 18 лютого. Цьогорічний "Органний собор" стане експериментом.

Далі...

Український кінофестиваль відбудеться у Брюсселі

 

Упродовж двох днів, з 20 по 22 січня у Брюсселі відбудеться український кінофестиваль. Захід проведуть уже вдруге у бельгійській столиці у престижному мистецькому центрі "BOZAR".

Далі...

Ковель і Ленчна – прикордонні міста двох традицій

Ковель спільно з польським містом Ленчни розпочало роботу над новим транскордонним проектом, покликаним розвинути туризм та культуру. Про це розповіли у Ковельській міській раді. Уже відбулася зустріч мера Ковеля Олега Кіндера з делегацією з Ленчни на чолі з бурмістром Теодором Косярскі.

Далі...

Бордо - ідеальне місто для мандрівників

 

Фахівці Lonely Planet в черговий раз опублікували рейтинг міст світу, які є ідеальними з точки зору туризму. Цього року найкращим містом для подорожей експерти назвали Бордо, який знаходиться у Франції.

Далі...

Париж: Заходи щодо пожвавлення туризму

 

Туризм - важливе джерело доходів Парижа, столичного регіону і Франції в цілому. За останніми даними уряду, які опублікував Journal du Dimanche, з січня по серпень 2016 року, паризькі готелі зафіксували зниження туристів в порівнянні з минулим роком на 8%.

Далі...
« 1 2 ... 9 10 11 12 13 ... 49 50 »