Останні туристичні новини

Піп Іван можна підкорити онлайн: 3D-тур

Виклавши 3D-тур горою Піп Іван, ініціатори таких віртуальних мандрівок побажали кожному легкого підкорення вершини.

Далі...

"Фури на колії": туризм в прикордонній зоні

Польська влада хоче розвивати торгівлю та туризм з Україною в прикордонній зоні, а тому розвиватиме для цього відповідну залізничну інфраструктуру та логістичну базу.

Далі...

Створено карту-путівник по Чорнобилю

Чорнобиль – це зона відчуження, яка строго охороняється, місто-привид і радіація. Здавалося б, усе це повинно відштовхувати людей. Однак там стрімко зростає кількість туристів. В управлінні зоною відчуження підрахували, що кількість відвідувачів зростає три роки поспіль. Для них уже випустили путівник.

Далі...

Таблички для туристов в Альпах: Осторожно, коровы

"Внимание, здесь пасутся коровы!" Такие таблички появились на живописных полях немецких Альп. Фермеры предупреждают туристов, что зелёные пастбища – это не зоопарк.

Далі...

10 тонн піску і мушель повернули на пляжі Італії

Місцева влада на Сардинії йде на жорсткі заходи в боротьбі з туристами, які збирають пісок і мушлі. Пляжі патрулює поліція, а порушників штрафують на досить великі суми - від 300 до 5000 євро.

Далі...

Італія: безкоштовним Wi-Fi заманює туристів

В Італії стартував державний проект WiFiItalia, завдяки якому на центральних площах міст з’являться безкоштовні точки доступу до всесвітньої мережі. Перші сто почнуть діяти вже цього місяця.

Далі...

Найдорожча країна Європи для туристів - Ісландія

Тільки в минулому році, у порівнянні з іншими європейськими країнами, споживчі ціни там зросли майже на 60 відсотків.

Далі...

Для походів Карпатами створено додаток

"В Похід Карпатами" –  безкоштовна програма для телефонів на Android, яка поєднує в собі функції навігатора та довідника, а в майбутньому – і соціальної мережі. Цільова аудиторія – піші туристи в Карпатах.

Далі...

Мультфильм-визитка о Одессе. ВИДЕО

Департамент культуры и туризма горсовета представил мультипликационный фильм-визитку об Одессе.

Далі...

Унікальний готель відкрили у Данії

У Данії для туристів, охочих виконання одного з дитячих бажань, відкрили унікальний готель на верхівці дерев. За даними, місце для відпочинку під назвою Løvtag побудували на острові Ютландія, проте поки що завершено тільки один номер.

Далі...
« 1 2 3 4 5 ... 49 50 »