Останні туристичні новини

Много туристов манят цветущие луга Италии

 

Множество туристов съезжаются в деревню Кастелуччо, которая расположена в коммуне Норча в Центральной Италии, чтобы посмотреть на красивое зрелище - цветущие луга. На полях видны синие, красные, желтые и белые полосы. Один из самых красивых в стране пейзажей создают маки, васильки, колокольчики, нарциссы, ромашки, горчица и чечевица.

Далі...

Куди саме відкрито кордони українцям

 

Кордони для подорожуючих українців відкрили вже п’ять країн, а саме – Туреччина, Єгипет, Албанія, Хорватія та Чорногорія.

Далі...

Новые правила посещения Греции туристами

До 1 июля в Греции планируют открыть все аэропорты для туристов, вместе с тем путешественников обяжут заполнить специальную форму онлайн не менее чем за 48 часов до въезда в страну.

Далі...

Європа: Нові правила для туристів

 

Остаточний варіант нових правил буде узгоджений до відкриття зовнішніх кордонів, що планується на 1 липня. Європа визначила правила, за якими пропускатимуть туристів до Шенгенської зони, а також до країн Скандинавського півострова після відкриття зовнішніх кордонів.

Далі...

Пляж Open Beach открыли в центре Вильнюса

 

Море будут показывать на экране. В центре Вильнюса, на Лукишкской площади, сегодня был открыт искусственный пляж Open Beach.

Далі...

Кипр: Туристов заставят сдавать тест на COVID-19

 

О дополнительной мере в аэропортах Кипра власти острова объявили за день до истечения срока действия требования о том, что иностранные граждане, которым разрешено выезжать на Кипр из 22 стран, должны получить медицинскую справку о том, что они не заражены коронавирусом.

Далі...

700 тисяч туристів "відвідали" Фарери онлайн

 

"Понад 700 тисяч осіб з 197 країн відвідали Фарерські острови. Це більше ніж вшестеро перевищує кількість реальних туристів за весь 2019 рік! Допитливі віртуальні гості з усього світу із задоволенням "контролювали" жителів Фарерських островів."

Далі...

Амстердам: петиція за обмеження туристів

У столиці Нідерландів виступають проти масового туризму в місті, активно збираючи підписи за зменшення кількості гостей.

Далі...

Урочиста зустріч туристів в Албанії

В аеропорту Тирани відбулася урочиста зустріч першого після скасування запроваджених через пандемію коронавірусу обмежень чартерного рейсу, яким на відпочинок до Албанії приїхали  туристи з Білорусі.

Далі...

Проєкт "Мандруй Україною" стартував

"Ми розпочинаємо масштабний всеукраїнський проєкт "Мандруй Україною". Ця ініціатива народилася в тісній кооперації держави, бізнесу, креативних індустрій та туризму", - йдеться у повідомленні.

Далі...
« 1 2 3 4 5 ... 50 51 »