Останні туристичні новини

Київ: Бієнале сучасного мистецтва "Київська школа"

 

8 вересня, офіційно стартує бієнале сучасного мистецтва "Київська школа" (The School of Kyiv), яка вже встигла стати однією з найочікуваніших культурних подій цієї осені. Історія підготовки цього проекту не менш цікава, ніж програма та список учасників. Від початку організатором та основною локацією бієнале мав виступити "Мистецький Арсенал", де влітку 2012 року відбулася перша київська бієнале за кураторства британця Девіда Елліотта.

Далі...

Першу в Україні дейзі-бібліотеку створять у Львові

 

Уже виготовлено одинадцять підручників для п’ятого класу і вищих навчальних закладів. Львівський обласний осередок ВГО "Українська спілка інвалідів – УСІ" продовжує роботу над створенням аудіокниг. Основний акцент активісти зробили на створення підручників і посібників для школи і вишів України.

Далі...

День українського кіно відбудеться в Одесі

 

11 вересня на Одеській кіностудії пройде День українського кіно. Про це повідомляє прес-служба приватного акціонерного товариства.  Локацією заходу стане Арт-центр імені Віри Холодної. На заході йтиметься про 50-річчя  прем'єри фільму "Тіні забутих предків" Сергія Параджанова.

Далі...

Туристичний маршрут для сліпих відкрили у Києві

 

У столиці відкрили пішохідний туристичний маршрут для людей з вадами зору – у 5 парках встановили інфотаблички з описом об'єктів шрифтом Брайля. Як повідомляє прес-служба Київради, таблички з’явилися на Володимирській гірці, на Пейзажній алеї, в Парку Вічної Слави та на Пішохідному (Парковому) мосту.

Далі...

Ужгород святкуватиме День міста: Програма

 

Традиційно день міста Ужгород будуть відзначати в останні вихідні першого місяця осені, тобто 25 - 26 вересня 2015 року. Ужгородська міська рада, попередньо запланувала провести ряд урочисто-офіційних та культурно-розважальних, спортивних заходів.

Далі...

Стоунхендж: знайдено пам'ятник, в якому 90 каменів

 

Недалеко від Стоунхенджа виявлено гігантське ритуальне спорудження епохи неоліту, що складається з каменів заввишки до чотирьох з половиною метрів, повідомляє The Telegraph. Моноліти були виявлені за допомогою радарів на глибині 90 сантиметрів. На думку археологів, камені були збудовані в рівну лінію, а їх призначенням було маркування маршруту шляху паломників.

Далі...

Стало відомо, коли в Одесі буде новий термінал

 

Новий термінал в одеському аеропорту відкриють 15 червня 2016, повідомив директор будівельного департаменту ТОВ "Міжнародний аеропорт Одеса" Андрій Шкатюк. Після цього комплекс почнуть тестувати за допомогою волонтерів. На першому етапі в нову будівлю переведуть чартерні рейси, а потім настане черга регулярних.

Далі...

Ужгород: День міста 25 - 26 вересня 2015 року

 

Традиційно день міста Ужгород будуть відзначати в останні вихідні першого місяця осені, тобто 25 - 26 вересня 2015 року. Ужгородська міська рада, попередньо запланувала провести ряд урочисто-офіційних та культурно-розважальних, спортивних заходів. Очікується проведення заходів мистецько-патріотичного-виховного напрямку.

Далі...

"Ніч у Львові": програма всіх подій

 

"У суботню ніч, 5 вересня, свої двері відкриють місця, де проводяться кращі події традиційного проекту "Ніч у Львові". Такий захід організатори вирішили провести в рамках кампанії "Культурне місто" та під час Конгресу культури Східного Партнерства", – повідомили в прес-службі міської ради. "Найкращі події "Ночі у Львові" організовуємо під час Конгресу культури Східного Партнерства, який проходить у нашому місті.

Далі...

Іспанія — рай для гей-туристів ЄС

 

Іспанію назвали головним європейським туристичним напрямом для геїв і лесбіянок. Про це повідомляється в дослідженні міжнародної інвестиційної компанії LGBT Capital. У документі наголошується, що щорічно ЛГБТ-мандрівники приносять Іспанії 6,04 мільярда євро. Також, на думку експертів, секс-меншини витрачають в поїздках на 30 відсотків більше грошей у порівнянні з туристами традиційної орієнтації.

Далі...
« 1 2 ... 42 43 44 45 46 ... 49 50 »