Останні туристичні новини

Число рейсів до Варшави подвоїть МАУ

 

"Міжнародні авіалінії України" з 27 березня 2016 збільшать майже в два рази число рейсів на лінії Київ-Варшава. На додаток до вже доступних щоденних рейсів з'явиться польоти з вечірнім вильотом з Києва по понеділках, вівторках. четвергах, п'ятницях і неділею і ранковим поверненням з Варшави на наступний день.

Далі...

"Туалети-невидимки" встановили в Європі

 

Просте рішення для поширеної проблеми. Незважаючи на явний технічний прогрес нашого світу, з багатьма елементарними проблемами так і не вдалося впоратися. Однією з таких проблем є брак громадських туалетів. На жаль, для будь-якого міста вона неймовірно актуальна. Навіть добре розвинені, європейські міста потерпають від такої проблеми.

Далі...

Лемківський джаз лунатиме у Києві

 

Концерт Lemkian Suite у Closer. 3 вересня о 20:00 в арт-центрі Closer (вул. Нижньоюр’ївська, 31) відбудеться концерт джазового гурту Lemkian Suite. Lemkian Suite ("Лемківська сюїта") – новий етно-джазовий проект Антона Пивоварова. Він вмістив в собі чуттєву гармонію обрядових пісень Лемківщини романтично оздоблених джазовими мотивами.

Далі...

В Одесу може повернутися лоу-кост Wizz Air

 

Лоу-кост Wizz Air вже на цьому тижні може оголосити про відновлення рейсів з аеропорту Одеса.

Орієнтовно, це відбудеться в п'ятницю, коли планується візит керівництва бюджетника в Південну Пальміру. Втім, інше джерело видання зазначає, що це може бути тільки "закидання вудок".

Далі...

Місто-скат представив французький архітектор

 

В останні кілька років дизайнери різних країн все частіше представляють концептуальні проекти морських міст. Як правило, мова йде про фантастичні гігантські конструкції, які будуть борознити морські та океанічні простори і стануть місцем роботи і проживання тисяч людей. Один з таких проектів був представлений французьким дизайнером Жаком Роугірі.

Далі...

У Лондоні зростає мода на екскурсії з гідами-волоцюгами

 

У столиці Великобританії набирають популярність екскурсії з гідами-бездомними. У минулому році кількість бронювань таких незвичайних екскурсійних турів зросла більш ніж у два рази. Вперше екскурсії по британській столиці з гідами-бездомними були організовані компанією Unseen Tours в 2010 році. Тоді ними зацікавилася 400 чоловік, а в 2014-му число заявок досягло 3000.

Далі...

Готельєри зберуться на "Фестиваль Партнерства"

 

У п’ятницю, 4 вересня, представників туристичних підприємств та готельно-відпочинкових комплексів Львівщини запрошують на семінар в рамках IV Українсько-Польського "Фестивалю Партнерства".  У програмі семінару передбачено презентацію нових польських учасників Фестивалю – "Товариства історичних готелів в Польщі”" та оператора проекту велосипедних маршрутів Східної Польщі "Green Velo".

Далі...

"Погляд на Прагу з-під мосту" від гідів-волоцюг

 

У Празі талановиті фахівці туризму, дослідники-гуманітарії і просто людинолюбства зважилися на незвичайний експеримент, здатний разом вбити двох дуже важливих зайців: підвищити прибутковість туристичної галузі і врятувати як мінімум кількох людей, що опинилися на дні сучасного життя. Вони розробили і запустили екскурсійний проект, що пропонує туристам ознайомитися з виворотом життя чеської столиці, при цьому провідниками у цей неприкрашений світ є гіди-бомжі.

Далі...

Львів: виставка "Митрополит та Маестро"

 

У вівторок, 1 вересня, о 13.00 на площі біля палацу Потоцьких відбудеться презентація інформаційно-тематичної виставки "Митрополит та Маестро".

На виставці експонуватимуться репродукції творів Олекси Новаківського – портрети Митрополита Андрея Шептицького, зображення собору св. Юра, портрети родини Новаківських, інші твори на духовно-релігійну та національно-патріотичну тематику.

Далі...

Фестиваль "Петриківський дивоцвіт" стартує 5 вересня

 

Головним сюрпризом відомого на всю країну фестивалю "Петриківський дивоцвіт" стане популярна українська група "Друга Ріка". Про це повідомили в Петриківської райдержадміністрації.

Довгоочікувані гуляння не за горами. Вже 5 вересня в столицю народних українських мистецтв - село Петриківка - з'їдуться гості з усієї країни. Свято розпочнеться о 10 ранку.

Далі...
« 1 2 ... 43 44 45 46 47 ... 49 50 »