Останні туристичні новини

Іспанія — рай для гей-туристів ЄС

 

Іспанію назвали головним європейським туристичним напрямом для геїв і лесбіянок. Про це повідомляється в дослідженні міжнародної інвестиційної компанії LGBT Capital. У документі наголошується, що щорічно ЛГБТ-мандрівники приносять Іспанії 6,04 мільярда євро. Також, на думку експертів, секс-меншини витрачають в поїздках на 30 відсотків більше грошей у порівнянні з туристами традиційної орієнтації.

Далі...

Безкоштовну норму багажу у літаках можуть скасувати

 

Державіаслужба знову повернулася до ідеї скасування обов'язкової безкоштовної норми багажу. Державіаслужба 15 вересня має намір провести громадські слухання доопрацьованих нових авіаправіл, одним з ключових нововведень яких стане скасування обов'язкової безкоштовної норми багажу.
Текст проекту документа опублікований на сайті відомства.

Далі...

Кримськотатарську культуру презентують у Львові

 

Зокрема, в рамках "Фестивалю кримськотатарської культури" 5 вересня відбудеться семінар, темою якого стали спільні сторінки історії українців та киримли, тобто кримських татар. Семінар розпочнеться 0 12-ій годині у Львівському історичному музеї, що на площі Ринок 6.  А наступного дня, в неділю, на базі історико-краєзнавчого музею у Винниках, відбудеться основне дійство фестивалю.

Далі...

Пройде фестиваль здорового відпочинку "Небу-ХАЙ"

 

5 вересня на березі ріки Дністер у с. Крупське, Миколаївського району, Львівської області, відбудеться фестиваль повний креативу та вільний від алкоголю під символічною назвою "Небу-ХАЙ". Організатором заходу є Туристсько-спортивний клуб «Манівці» за активної підтримки управління молоді, сім’ї та спорту Львівської міської ради, – повідомляє прес-служба ЛМР.

Далі...

Буськ відзначить 918 річницю заснування

 

11 жовтня місто Буськ відзначатиме 918 років з часу першої літописної  згадки у "Повісті минулих літ". Саме  ця подія стала причиною  оперативної наради  міського голови Р. Сліпця, його заступника В. Зеленюка та керівника відділу культури та туризму Буської РДА Л. Ціхоцької. Попередньо узгоджено формат святкування. Воно пройде не помпезно, але  достойно.

Далі...

Число рейсів до Варшави подвоїть МАУ

 

"Міжнародні авіалінії України" з 27 березня 2016 збільшать майже в два рази число рейсів на лінії Київ-Варшава. На додаток до вже доступних щоденних рейсів з'явиться польоти з вечірнім вильотом з Києва по понеділках, вівторках. четвергах, п'ятницях і неділею і ранковим поверненням з Варшави на наступний день.

Далі...

"Туалети-невидимки" встановили в Європі

 

Просте рішення для поширеної проблеми. Незважаючи на явний технічний прогрес нашого світу, з багатьма елементарними проблемами так і не вдалося впоратися. Однією з таких проблем є брак громадських туалетів. На жаль, для будь-якого міста вона неймовірно актуальна. Навіть добре розвинені, європейські міста потерпають від такої проблеми.

Далі...

Лемківський джаз лунатиме у Києві

 

Концерт Lemkian Suite у Closer. 3 вересня о 20:00 в арт-центрі Closer (вул. Нижньоюр’ївська, 31) відбудеться концерт джазового гурту Lemkian Suite. Lemkian Suite ("Лемківська сюїта") – новий етно-джазовий проект Антона Пивоварова. Він вмістив в собі чуттєву гармонію обрядових пісень Лемківщини романтично оздоблених джазовими мотивами.

Далі...

В Одесу може повернутися лоу-кост Wizz Air

 

Лоу-кост Wizz Air вже на цьому тижні може оголосити про відновлення рейсів з аеропорту Одеса.

Орієнтовно, це відбудеться в п'ятницю, коли планується візит керівництва бюджетника в Південну Пальміру. Втім, інше джерело видання зазначає, що це може бути тільки "закидання вудок".

Далі...

Місто-скат представив французький архітектор

 

В останні кілька років дизайнери різних країн все частіше представляють концептуальні проекти морських міст. Як правило, мова йде про фантастичні гігантські конструкції, які будуть борознити морські та океанічні простори і стануть місцем роботи і проживання тисяч людей. Один з таких проектів був представлений французьким дизайнером Жаком Роугірі.

Далі...
« 1 2 ... 43 44 45 46 47 ... 49 50 »