Останні туристичні новини

Місто-скат представив французький архітектор

 

В останні кілька років дизайнери різних країн все частіше представляють концептуальні проекти морських міст. Як правило, мова йде про фантастичні гігантські конструкції, які будуть борознити морські та океанічні простори і стануть місцем роботи і проживання тисяч людей. Один з таких проектів був представлений французьким дизайнером Жаком Роугірі.

Далі...

У Лондоні зростає мода на екскурсії з гідами-волоцюгами

 

У столиці Великобританії набирають популярність екскурсії з гідами-бездомними. У минулому році кількість бронювань таких незвичайних екскурсійних турів зросла більш ніж у два рази. Вперше екскурсії по британській столиці з гідами-бездомними були організовані компанією Unseen Tours в 2010 році. Тоді ними зацікавилася 400 чоловік, а в 2014-му число заявок досягло 3000.

Далі...

Готельєри зберуться на "Фестиваль Партнерства"

 

У п’ятницю, 4 вересня, представників туристичних підприємств та готельно-відпочинкових комплексів Львівщини запрошують на семінар в рамках IV Українсько-Польського "Фестивалю Партнерства".  У програмі семінару передбачено презентацію нових польських учасників Фестивалю – "Товариства історичних готелів в Польщі”" та оператора проекту велосипедних маршрутів Східної Польщі "Green Velo".

Далі...

"Погляд на Прагу з-під мосту" від гідів-волоцюг

 

У Празі талановиті фахівці туризму, дослідники-гуманітарії і просто людинолюбства зважилися на незвичайний експеримент, здатний разом вбити двох дуже важливих зайців: підвищити прибутковість туристичної галузі і врятувати як мінімум кількох людей, що опинилися на дні сучасного життя. Вони розробили і запустили екскурсійний проект, що пропонує туристам ознайомитися з виворотом життя чеської столиці, при цьому провідниками у цей неприкрашений світ є гіди-бомжі.

Далі...

Львів: виставка "Митрополит та Маестро"

 

У вівторок, 1 вересня, о 13.00 на площі біля палацу Потоцьких відбудеться презентація інформаційно-тематичної виставки "Митрополит та Маестро".

На виставці експонуватимуться репродукції творів Олекси Новаківського – портрети Митрополита Андрея Шептицького, зображення собору св. Юра, портрети родини Новаківських, інші твори на духовно-релігійну та національно-патріотичну тематику.

Далі...

Фестиваль "Петриківський дивоцвіт" стартує 5 вересня

 

Головним сюрпризом відомого на всю країну фестивалю "Петриківський дивоцвіт" стане популярна українська група "Друга Ріка". Про це повідомили в Петриківської райдержадміністрації.

Довгоочікувані гуляння не за горами. Вже 5 вересня в столицю народних українських мистецтв - село Петриківка - з'їдуться гості з усієї країни. Свято розпочнеться о 10 ранку.

Далі...

У Львові відбудеться Форум видавців

 

10-13 вересня, Львів – це Форум видавців, авторів, друкарів, бібліотекарів, перекладачів, журналістів, освітян й читачів!

У межах Форуму відбудеться:

• Книжковий ярмарок. Кураторка – Уляна Татух

Далі...

Вiнниця готується до "VINNYTSIA JAZZFEST – 2015"

 

З 27 серпня розпочав свою роботу iнформацiйний центр фестивалю "VINNYTSIA  JAZZFEST – 2015", який розташовано в ККЗ "Райдуга" (вул. Хлiбна, 1). У ньому вiннчиани та гостi мiста можуть не лише замовити квiтки, а й отримати повну iнформацiю про концерти, - повiдомляє Депaртaмент у спрaвaх ЗМI тa зв’язкiв з громaдськiстю Вiнницької мiської рaди.

Далі...

На вулицях Львова пройде глобальний перфоманс

 

З 2 по 6 вересня вже ввосьме поспіль (перший датується 2008 р.) відбудеться єдиний в Україні міжнародний фестиваль перфомансу "Дні мистецтва перфоманс у Львові". Цього року перфоманси поєднуватимуться з подіями Конгресу культури Східного партнерства, який цими днями також проходитиме у Львові.

Далі...

День міста сьогодні святкує Радехів

 

Сьогодня, 30 серпня, радехівчани святкуюуть День Народження свого міста. На городян і гостей міста очікує велика кількість культурних заходів.

СВЯТКОВА  ПРОГРАМА

 10.00  – 12.00  –  Святкова Літургія в храмі святого Миколая.

Далі...
« 1 2 ... 44 45 46 47 48 ... 50 51 »