Останні туристичні новини

Київ: Короткометражні фільми "KieVino"

9-10 червня відбудеться Міжнародний фестиваль короткометражних фільмів KieVino Film Festival. Фестиваль розпочав свою роботу ще у жовтні 2016 року, пропонуючи на своєму сайті статті українських та іноземних режисерів, акторів, продюсерів та всіх причетних до створення кіно.

Далі...

Коломия: Міжнародний фестиваль "Зорепад"

У Коломиї відбудеться Міжнародний фестиваль дитячого естрадного мистецтва. Участь у дійстві візьмуть кращі солісти та хореографічні колективи естрадного жанру. Фестиваль триватиме два дні.

Далі...

Програма лояльності “Турист України”

В Україні запустять Національну програму лояльності "Турист України". Про це йдеться у Меморандумі, який 31 травня 2017 року підписали  Мінекономрозвитку,  ПАТ КБ "Приватбанк", Національна Туристична Організація та Visa International Service Association.

Далі...

Київ: музичний фестиваль Atlas Weekend 2017

Музичний фестиваль Atlas Weekend 2017 проходитиме з 28 червня до 2 липня на території столичного ВДНГ. Як і багато українських меломанів, ми знаходимося в очікуванні одного з найкрутіших і багатообіцяючих музичних фестивалів літа – Atlas Weekend.

Далі...

В Швейцарії заборонили фотографувати село

Адміністрація швейцарського села Бергюн вирішила заборонити мандрівникам робити фото населеного пункту, бо вважає місцеві види занадто гарними. Про це повідомляє місцевий офіс з туризму.

Далі...

Фестиваль сучасного мистецтва Porto Franko

19 квітня в палаці Потоцьких відбулася прес-конференція організаторів мистецького фестивалю Porto Franko. Цьогорічний девіз грандіозного мистецького дійства, що пройде з 14 до 18 червня - "Відкрий для себе порт Франківськ".

Далі...

Фестиваль безпілотників пройде у Києві

 

29 квітня на столичному стадіоні "Старт" відбудеться Перший фестиваль безпілотних літальних апаратів. Про це повідомляють організатори у "Фейсбуці".

Далі...

Фестиваль "Sakura Wine" стартує в Ужгороді

Вже завтра, 21 квітня, в Ужгороді розпочнеться найяскравіший фестиваль вина Sakura Wine

Далі...

До фестивалю "O-Fest 2017" готуються у Бучі

10 червня у центральному парку міста Буча пройде музичний фестиваль "O-Fest 2017". Про це повідомляє Бучанська міська рада у Facebook.

Далі...

Фестиваль "Ніч у Луцькому замку" пройде в липні

Фестиваль "Ніч у Луцькому замку" цьогоріч відбудеться 1-2 липня. Відповідне розпорядження підписав секретар Луцької міської ради Ігор Поліщук.

Далі...
« 1 2 ... 7 8 9 10 11 ... 49 50 »