Головна » 2016 » Січень » 2 » Фестиваль "Барабанне коло" на Софійській площі
20:03
Фестиваль "Барабанне коло" на Софійській площі

Завтра на Софійській площі звучатиме африканська музика. Про це розповіла музикант Альона Сухорукова.

Третього січня з 17.30 до 21.30 на площі відбудеться фестиваль барабанної музики "Барабанне коло", який продемонструє різноманітність гри на барабанах і перкусії різних  народів світу, – повідомила вона. – Зокрема, це буде Індія, Гавайї, а найбільший блок – 45 хвилин – буде присвячений саме Африці. Ми плануємо афротанці, гру на великих та маленьких барабанах.

Альона Сухорукова навчалася африканській музиці в Києві, а потім поїхала до Гвінеї, щоб відкрити Африку зсередини. Разом з однодумцями, має свій гурт, який спеціалізується на західноафриканській музиці, вони навчають цьому мистецтву інших.

– Барабани – це особливий інструмент, який може вплинути на людину на рівні душі, – впевнена Альона. – Крім того, я займаюся  барабанною терапією з дітьми з особливими потребами, і є певні результати.

За її словами, в Африці танці під барабани є неодмінною частиною життя місцевих мешканців. Чи не щодня ввечері вони кидають всю роботу і йдуть танцювати. Завтра під запальні африканські ритми мають змогу зігрітися і кияни.

Рубрика: Європа | Переглядів: 1766 | Додав: Turyst | Теги: барабан, Київ, африка, барабанне коло, фестиваль, африканська музика | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]