Головна » 2017 » Листопад » 16 » Фестиваль відеопоезії CYCLOP запрошує всіх
12:40
Фестиваль відеопоезії CYCLOP запрошує всіх

25-26 листопада в Port creative hub пройде Шостий Фестиваль відеопоезії CYCLOP.

CYCLOP – фестиваль, на якому зустрічаються вербальне та візуальне. Територія співіснування та співтворчості кіномитців і літераторів. Простір нових поетичних досвідів, взаємодії різних видів мистецтва та їхньої трансформації. Фестиваль, де поетичне слово набуває зримих змістів і форм.

В межах фестивалю цьогоріч слухаємо про відеопоезію як жанр (Том Конвіс, Канада). Міркуємо про співіснування і взаємодію в мистецтві поетичного та цифрового (Ольга Михайлюк, ArtPole). Дізнаємося про досвіди й експерименти в цьому жанрі українських митців (продакшн-студія OFF Laboratory; Мистецьке об’єднання "Щогла"). Знайомимося з відповідними практиками закордонних авторів, фестивалів і творчих груп (Oslo poesifilm – festival for digital og visuell poesi, Біргіт Хатлехол, Норвегія; PoetryFilm, Зета Бенкс, Великобританія). І, звісно, дивимося найкращі зразки світової відеопоезії, адже в межах фестивалю пройде показ коротких списків українського і міжнародного Конкурсу CYCLOP’17, за перемогу в якому боролися відеопоети з 27 країн.

Що вирізняє відеопоезію як жанр, як вид мистецтва? Навіщо поєднувати слово зі звуком, відео чи перформансом? Як сталося, що вірш вийшов за межі таких звичних для нього письма і декламації? Що таке потенціал і спроможність слова до взаємодії, і де шукати тих нових поетичних досвідів? Приходьте 25-26 листопада у Port Creative Hub – дізнаєтесь.

Вхід вільний

26-11-2017 |

11:00
м. Київ, Port Creative Hub, вул. Набережно-Хрещатицька, 10А

Рубрика: Європа | Переглядів: 1768 | Додав: Turyst | Теги: відеопоезія, фестиваль, CYCLOP | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]