Головна » 2015 » Вересень » 12 » Болгарія: гольф-туризмом заманить гостей з Індії
13:22
Болгарія: гольф-туризмом заманить гостей з Індії

Міністерство туризму Болгарії вважає розвиток гольф-туризму одним із пріоритетів розвитку галузі.

Про це заявила міністр туризму Ніколіна Ангелкова після відкриття болгаро-індійського гольф-турніру.

За словами міністра відкриття болгаро-індійського гольф-турніру приверне до себе міжнародну увагу, допоможе розвитку гольф-туризму в Болгарії та послужить подальшому розвитку індійсько-болгарського співробітництва.

Ніколіна Ангелкова також розповіла про те, що з метою збільшення конкурентноздатності болгарського гольф-туризму, міністерство готове для співпраці в галузі будівництва в країні нових гольф-полів, а вже готовим гольф-комплексам, міністерство виділить кошти для реклами. Що стосується індійських туристів, то Ангелкова підкреслила, що в планах її міністерства, Індія значиться, як перспективний туристичний ринок. І експерти сподіваються, що в наступні п'ять років в Болгарії буде досить багато індійських туристів, щоб компенсувати зниження потоку з інших країн.

Міністр зазначила, що рекламування Болгарії в Індії допомагають і індійські зірки, які стали своєрідними послами країни, наприклад, цього літа країну відвідала кінозірка Боллівуду, а у відкритому у Балчика турнірі братиме участь зірка гольфу Шив Капур.

Рубрика: Новини світу | Переглядів: 1974 | Додав: Turyst | Теги: Індія, Болгарія, гості, гольф-туризм | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]