Головна » 2015 » Вересень » 1 » Готельєри зберуться на "Фестиваль Партнерства"
17:05
Готельєри зберуться на "Фестиваль Партнерства"

У п’ятницю, 4 вересня, представників туристичних підприємств та готельно-відпочинкових комплексів Львівщини запрошують на семінар в рамках IV Українсько-Польського "Фестивалю Партнерства".

У програмі семінару передбачено презентацію нових польських учасників Фестивалю – "Товариства історичних готелів в Польщі”" та оператора проекту велосипедних маршрутів Східної Польщі "Green Velo". Організатори очікують, що захід стане платформою для обміну досвідом і встановлення довготривалих партнерських відносин в галузі туризму.

Довідка

Протягом 4 - 6 вересня на Львівщині вже вчетверте відбудеться українсько-польський "Фестиваль Партнерства". Цьогоріч його також буде підсилено ІІІ Конгресом культури Східного партнерства.

"Фестиваль партнерства" сприяє розвитку українсько-польської культурної співпраці, презентує мистецьке життя польських міст та воєводств, a також творче наповнення Львова та Львівської області. Основна мета заходу – звернути увагу жителів Польщі та України на те, що в період соціально-політичних трансформацій особливо важливо підтримувати й зміцнювати добросусідські відносини, обмінюватись ідеями та власним досвідом.

Фестиваль – це також майданчик новий ідей та проектів між владою міста Львова й Львівської області та першими особами польських міст та воєводств, які відвідають Львів.

Рубрика: Європа | Переглядів: 1998 | Додав: Turyst | Теги: фестиваль партнерства, готельєри, семінар, Львівщина | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]