Головна » 2016 » Лютий » 7 » Харків: Фестиваль однієї вулиці на вул. Багалія
20:46
Харків: Фестиваль однієї вулиці на вул. Багалія

Заплановано, що в травні відбудеться Фестиваль однієї вулиці, присвячений постаті Дмитра Багалія.

Фестиваль буде проходити на вулиці Багалія. Про це розповіла Ольга Черемська, завідувачка освітнім відділом Літературного музею, який, власне, і розташований на цій вулиці. Фестиваль однієї вулиці відбудеться в Ніч музеїв, який проходитиме з 14 по 15 травня. На цілий день вулиця Багалія стане пішохідною. Вона матиме різні цікаві локації, де відвідувачі зможуть краще познайомитись з постаттю історика, філософа то громадського діяча Дмитра Багалія.

"Багалій як ректор університету, як потужний науковець, історик, освітянин. У дворику ХПІ ми плануємо провести різні наукові презентації, – розповіла Ольга Черемська, – Багалій як мер, як харківський голова з 1913 до 1917 років. Ми плануємо звертатися до Правозахисної групи, щоб розробити це питання. Багалій як культурний діяч. Ми дуже хочемо познайомити людей з культурним та науковим життям Харкова кінця ХІХ – початку ХХ століть. Тому в нашому дворику протягом цього дня ми будемо безперервно проводити майстер-класи із танців ХІХ століття та говорити про культуру кав’ярень у Харкові. Зараз ми всі сили віддаємо на те, щоб допрацювати концепцію цього заходу. Сподіваюсь, ми це зробимо".

 

Рубрика: Європа | Переглядів: 1951 | Додав: Turyst | Теги: однієї вулиці, вулиця Багалія харків, фестиваль, Харків | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]