Останні туристичні новини

Острів Пасхи відкриють туристам

 

Чилійський острів Великодня, розташований у Тихому океані, почне приймати туристів з 1 серпня після більш ніж дворічної перерви, спричиненої пандемією.

Далі...

Куба: призупинити інвестиції в туризм

Кубинський економіст Педро Монреаль заявив, що для кубинської влади було б "раціонально" зробити "паузу в інвестиціях у готелі" у зв’язку зі скороченням міжнародного туризму та економічною кризою, яку переживає країна.

Далі...

Солнцезащитные кремы запретили на Гавайях

С 1 января 2021 года Гавайи официально стали первым штатом, где запрещена продажа солнцезащитных кремов с содержанием химических веществ оксибензон и октиноксант. В законе содержится единственное исключение, которое допускает продажу подобных средств по предписанию врача.

Далі...

Гавана вводит ковид-налог для туристов

После восьми месяцев без туристов Гвавна открывается. Условие: требуется сдать тест ПЦР по прибытии. А через определенное время — еще один.

Далі...

Острів для туристів, у яких був коронавірус

 

Fernando de Noronha через п'ять місяців локдауну (закриття на карантин) відкрився – але тільки для тих, у кого коронавірус уже був. Fernando de Noronha – тропічний туристичний острів за 354 км від північно-східного узбережжя Бразилії, посеред Атлантичного океану.

Далі...

Безвіз із Мексикою може отримати Україна

Невдовзі може бути скасований візовий режим між Україною та Мексикою.

Далі...

Найнебезпечніше місто у світі визначено

Найнебезпечнішим містом у світі визнаний мексиканський Лос-Кабос, де на кожні 100 тисяч жителів припадає 365 вбивств.

Далі...

Мексика: за фото біля пам’ятників - доплата

 

З відвідувачів національного мексиканського парку Тулум почали брати плату за пристрої з фотокамерами. Туристи не задоволені такою ідеєю, але місцева влада не чекає на зменшення кількості мандрівників.

Далі...

Відразу два великих вулкана активізувалися у Мексиці

 

У Мексиці прокинулися відразу два вулкани. "Коліма" висотою близько 4-х кілометрів майже 12 годин викидав у небо камені і попіл. Димовий стовп над ним досяг висоти в 2,5 кілометра.

Далі...

У Мексиці проходить фестиваль Ніч редиски

 

У мексиканському місті Оахака на Різдво місцеві мешканці вирізають різноманітні фігурки з редиски. Традицію започаткували ще у 1987 році. Тоді місцеві фермери прийшли в місто продавати свою продукцію напередодні Різдва.

Далі...
1 2 »