Головна » 2016 » Грудень » 3 » Майбутнє туризму визначають 5 факторів
13:35
Майбутнє туризму визначають 5 факторів

Штучний інтелект, віртуальна реальність і мобільні технології змінюють не тільки запити мандрівників, але й туристичну сферу в цілому.

Лондонська школа економіки і політичних наук опублікувала доповідь "Дистрибуція туристичних послуг: світу, яким ми його знаємо, більше немає?" (Travel distribution: the end of the world as we know it?). Він присвячений сучасним технологіям і тенденціям, які впливають на запити споживачів і, як наслідок - туристичну сферу в цілому.

Дослідження було проведено групою незалежних експертів на чолі з доктором Грехемом Флоутером (Graham Floater) на замовлення компанії Amadeus. Їх метою було показати, як розвивається індустрія подорожей, на що експертам галузі слід звернути увагу і що на них чекає в майбутньому. В результаті були названі п'ять ключових факторів, які визначать подальший розвиток туристичного ринку в найближчі 10 років.

Очікування споживачів. Дослідники підкреслили, що очікування мандрівників визначають стратегію багатьох компаній в інших секторах сфери послуг і все більше впливають на тревел-індустрію.

Мобільні технології. Розвиток мобільних технологій зробило революцію в сфері туризму, давши мандрівникам можливість інтерактивної взаємодії з туристичними сервісами в будь-який час і в будь-якому місці.

Big Data і штучний інтелект. Високий рівень розвитку обчислювальних потужностей і величезні масиви даних, доступні експертам туристичного ринку, дозволяють їм аналізувати поведінку і очікування мандрівників, а також інтегрувати віртуальних помічників-ботів в свої мобільні додатки і месенджери.

Державне врегулювання. Для представників індустрії подорожей державне регулювання може надати додаткові можливості або, навпаки, перешкоди, які доведеться обходити.

Неминучі ризики. Поведінка споживачів може змінюватися в силу непередбачених форс-мажорних обставин, таких як стихійні лиха і тероризм. Тому безпека сьогодні стає ключовим фактором у виборі напрямку, готелю та авіакомпанії.

Рубрика: Новини світу | Переглядів: 11109 | Додав: Turyst | Теги: віртуальна реальність, штучний інтелект, майбутнє туризму, мобільні технології, 5 факторів | Рейтинг: 4.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]