Головна » 2015 » Вересень » 2 » Місто-скат представив французький архітектор
12:08
Місто-скат представив французький архітектор

В останні кілька років дизайнери різних країн все частіше представляють концептуальні проекти морських міст. Як правило, мова йде про фантастичні гігантські конструкції, які будуть борознити морські та океанічні простори і стануть місцем роботи і проживання тисяч людей. Один з таких проектів був представлений французьким дизайнером Жаком Роугірі.

На відміну від більшості концептів-попередників, французький проект City of Meriens призначений не для життя або розваги для людей, а для наукових досліджень. При габаритах 900х500 метрів, це місто зможе вмістити в себе десятки лабораторій, житлових і громадських приміщень в яких зможуть оселитися тисячі науковців, викладачів і студентів, які займаються океанологією. City of Meriens дозволить всім їм працювати прямо в море.

Згідно концепту, плавуче місто City of Meriens повинно бути абсолютно екологічно чистим. Рухатися воно буде за рахунок водяних турбін. Все необхідне для виживання і роботи знаходиться на ньому, City of Meriens буде отримувати з природних джерел. Прісна вода випаровуватиметься з морської, а електрика буде вироблятися генераторами, що працюють від сонячних батарей і водяних турбін.

Крім усього іншого, плаваюче місто французького дизайнера буде портом для науково-дослідних кораблів і субмарин. На верхніх ровнях City of Meriens будуть розташовуватися вертолітні майданчики, прямо під якими будуть організовані ангари. Зроблені вони будуть за тим же принципом, за яким їх створюють на бойових авіаносцях.

Рубрика: Європа | Переглядів: 1905 | Додав: Turyst | Теги: французький архітектор, місто скат | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]