Головна » 2015 » Вересень » 29 » Міжнародний економічний форум стартує у Львові
14:37
Міжнародний економічний форум стартує у Львові

У Львові 8 - 9 жовтня відбудеться V Міжнародний економічний форум, який цього року пройде під гаслом "Україна сьогодні: інвестиції, бізнес, відповідальність". Про це сьогодні, 29 вересня, на прес-конференції заявив директор департаменту економічного розвитку, торгівлі та промисловості Львівської облдержадміністрації Василь Лозинський.

Як він розповів на заході буде три секції:

1. "Індустріальні парки і розвиток промисловості: шанси і виклики сьогодення".

2. "Туризм – шанс на розвиток".

3. "Відновлювальні енергії та ресурси. Перспективи та партнерство".

Організатори форуму наголошують, що форум – потужна національна та міжнародна платформа, відкрита для компетентного обговорення важливих проблем, пов’язаних із конкурентоздатністю регіонів, їхнім економічним зростанням та стратегічним розвитком.

Всього на захід вже зареєструвалося 350 учасників з різних країн світу. Це будуть підприємці з України, Польщі, Словаччини, Німеччини, Угорщини, Латвії, Австрії, Канади, Туреччини, Узбекистану.

Форум представить проекти економічної співпраці України та європейських партнерів. У його рамках відбудуться науково-практичні конференції, круглі столи, пленарні й секційні засідання з важливих питань міжнародного та транскордонного співробітництва, економічного і регіонального розвитку, залучення інвестицій, сучасних технологій ресурсо- та енергоефективності, туризму і рекреації.

Також  буде підведено підсумки та нагороджено переможців конкурсу "Обличчя міста Львова 2015". А для зацікавлених у встановленні ділових контактів проходитиме Міжнародна контактна біржа "Бізнес-партнерство 2015". Окрім цього, під час міжнародного економічного форуму у Львові планують підписати низку важливих договорів та угод про співпрацю.

Рубрика: Європа | Переглядів: 11065 | Додав: Turyst | Теги: міжнародний, Економіка, Львів, форум | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]