Останні туристичні новини

Лучшие страны для бизнес-туризма: рейтинг

Эксперты определили топ-стран мира, где на государственном уровне создаются самые благоприятные условия для начала собственного бизнеса и куда лучше ехать для развития своих стартапов.

Далі...

В 2022г. космический отель примет туристов

Калифорнийский стартап Orion Span объявил о намерении построить космический отель под названием Aurora Station.

Далі...

Лучшие места для туризма зимой

Международный научно-популярный журнал National Geographic обнародовал список из девяти туристических направлений в зимний период. Об этом сообщается на сайте издания.

Далі...

Найпопулярніша для туризму країна - ООН

Найпривабливішою для туристів країною світу в 2016 році стала Франція. За даними дослідження, у 2016 році Францію відвідали 82,6 млн туристів, йдеться в матеріалі Tourism Highlights 2017 Edition.

Далі...

Найбільш безпечні для туризму країни світу

Міжнародна компанія International SOS склала карту ризиків подорожей на 2018 рік, враховуючи такі фактори, як безпека перебування, загроза здоров’ю і ризики дорожнього руху.

Далі...

Дублин: Клиентом ресторана стал тюлень

Этого тюленя уже все узнают. Тюлень Сэмми, живущий в океане, стал постоянным клиентом одного из рыбных ресторанов в столице Ирландии Дублине. Настойчивый тюлень регулярно сходит на берег, переходит дорогу и ждет свое блюдо, после чего отправляется обратно в воду

Далі...

В космічний туризм інвестує Саудівська Аравія

Глава американської компанії Virgin Galactic Річард Бренсон обзавівся дуже могутнім і багатим другом в особі Саудівської Аравії. Можливо саме за підтримки цієї держави його мрія нарешті утілиться в життя і в космос зможуть літати не лише професіонали, але і звичайні туристи.

Далі...

Рейтинг паспортів різних держав світу

Обнародуваний рейтинг паспортів різних держав світу. Критерієм відбору була кількість країн, які власник паспорта може відвідати без візи або з отриманням візи в місці перетину кордону.

Далі...

Панорами Google Maps перетворили на подорож

 

На честь 12-річчя Google Maps італійський студент-дизайнер Маттео Аркондіс перетворив скріншоти інтерактивної карти в кругосвітню подорож. Ролик був опублікований на YouTube-каналі Ideando.

Далі...

Черкащина: посол Індії хоче знімати індійські фільми

 

Після зйомок в область може збільшитися потік туристів. Індійський посол вперше на Черкащині, проте вже встиг помітити, що вона є серцем України.

Далі...
« 1 2 3 4 5 6 ... 9 10 »