Останні туристичні новини

Найбільш безпечні для туризму країни світу

Міжнародна компанія International SOS склала карту ризиків подорожей на 2018 рік, враховуючи такі фактори, як безпека перебування, загроза здоров’ю і ризики дорожнього руху.

Далі...

Дублин: Клиентом ресторана стал тюлень

Этого тюленя уже все узнают. Тюлень Сэмми, живущий в океане, стал постоянным клиентом одного из рыбных ресторанов в столице Ирландии Дублине. Настойчивый тюлень регулярно сходит на берег, переходит дорогу и ждет свое блюдо, после чего отправляется обратно в воду

Далі...

В космічний туризм інвестує Саудівська Аравія

Глава американської компанії Virgin Galactic Річард Бренсон обзавівся дуже могутнім і багатим другом в особі Саудівської Аравії. Можливо саме за підтримки цієї держави його мрія нарешті утілиться в життя і в космос зможуть літати не лише професіонали, але і звичайні туристи.

Далі...

Рейтинг паспортів різних держав світу

Обнародуваний рейтинг паспортів різних держав світу. Критерієм відбору була кількість країн, які власник паспорта може відвідати без візи або з отриманням візи в місці перетину кордону.

Далі...

Панорами Google Maps перетворили на подорож

 

На честь 12-річчя Google Maps італійський студент-дизайнер Маттео Аркондіс перетворив скріншоти інтерактивної карти в кругосвітню подорож. Ролик був опублікований на YouTube-каналі Ideando.

Далі...

Черкащина: посол Індії хоче знімати індійські фільми

 

Після зйомок в область може збільшитися потік туристів. Індійський посол вперше на Черкащині, проте вже встиг помітити, що вона є серцем України.

Далі...

Подорож довкола Місяця: Маск відправить туристів

 

Компанія SpaceX Ілона Маска оголосила про свої плани відправити у кінці 2018 року в тижневий політ навколо Місяця двох туристів. Про це повідомляє офіційний сайт компанії.

Далі...

Подорож "потяга майбутнього" від SpaceX

 

Компанія SpaceX представила панорамне відео поїздки всередині вакуумної труби Hyperloop. Подорож "поїзда майбутнього" виклали на канал компанії в YouTube.

Далі...

Подорож крізь центр Землі змоделювали вчені

 

Політ з однієї точки Землі у протилежну на Boeing 747 займає 22 години. Людство вже неодноразово задумувалося над тим, як скоротити час подорожей, і задавалося питанням, що буде, якщо пробурити Землю.

Далі...

Арктика очима білого ведмедя. ВІДЕО

 

У мережі неймовірної популярності набирає відео, на якому показали будні білого ведмедя. Камеру до тварини прикріпили американські вчені. За словами авторів ідеї, головною метою дослідження було показати характерну поведінку тварин в Арктиці під час танення криги.

Далі...
« 1 2 3 4 5 6 7 ... 10 11 »