Останні туристичні новини

Активніше розвивається ІТ в сфері туризму

 

Amadeus IT Group зробить подорожі ще більш простішими і мобільнішими. Про це розповів директор "Амадеус Україна" Олексій Муровцев після Міжнародного з'їзду представників індустрії гостинності в Саламанці (Іспанія).

Далі...

Лідерами круїзного туризму стали Канарські острови

 

Пасажиропотік на Канарські острови, через круїзи, виріс до рекордних 2 млн круїзних туристів. Стрімкий ріст попиту на круїзи та привабливість природи Канарських островів стали запорукою того, що 2016 рік став рекордним для архіпелагу островів: вперше за десятилітній період зріс пасажиропотік у два рази.

Далі...

Туризм в Україні розвиватиме Google

 

Як повідомляє директор Департаменту туризму і курортів КМУ Іван Ліптуга, в Києві 26 жовтня відбулася зустріч з директором Google з питань політики та зв'язків з органами державної влади в регіонах Європи, Близького Сходу і Африки - Дороном Авні.

Далі...

Знімок останків схожої на Сонце зірки зробив "Хаббл"

 

У центрі планетарної туманності розташовується один з найгарячіших білих карликів. Вчені за допомогою телескопа "Хаббл" отримали знімок планетарної туманності NGC 2440, яка утворилася в результаті вибуху зірки, схожої на Сонце.

Далі...

Випробування космічного корабля для туристів

 

Це перші льотні випробування після краху суборбітального корабля в 2014 році. Космічний суборбітальний корабель VSS Unity вперше піднявся в повітря. Про це повідомляється на сайті аерокосмічної компанії Virgin Galactic, відомої своїми планами щодо організації щодо доступних туристичних суборбітальних космічних польотів.

Далі...

"Прихований континент" виявили під Антарктидою

 

Дослідники поки що не збираються заявляти про відкриття восьмого континенту, але не сумніваються - зараз саме той час для вивчення "льодовикового континенту". Останнє невелике дослідження виявило підльодовикове озеро, яке знаходилося на глибині 800 метрів під крижаним покривом на заході Антарктиди.

Далі...

Літак для пересування по Марсу створили українці

 

26 травня український проект "Марс Хоппер" переміг в номінації "Вибір людей" на всесвітньому конкурсі від НАСА (космічне відомство США). Розроблений командою київських вчених літак може рухатися по поверхні планети Марс.

Далі...

Змінити вісь Землі може танення льодовиків - Nasa

 

Фахівці з космічного агентства NASA встановили, що глобальне потепління і танення льодовиків можуть впливати на обертання Землі навколо власної осі. В результаті цього може змінитися кут нахилу нашої планети. Вчені в процесі вивчення даного питання прийшли до висновків, що через танення полярних льодовиків може перерозподілитися вага Землі, що змінить нахил нашої планети відносно осі обертання.

Далі...

Марс стане нашим новим будинком - Хокінг

 

Планета Марс в найближчі 100 років стане нашим новим будинком. Про це розповів один з найавторитетніших учених сучасності Стівен Хокінг. В останні роки астрофізики ретельно вивчають Марс, і недавні знахідки підтвердили, що життя на цій планеті, швидше за все, існувало.

Далі...

За сонячним затемненням спостерігали земляни

 

Земляни спостерігали неймовірне по красі видовище - сонячне затемнення. Місяць повністю закрив диск Сонця. Це явище відносно рідкісне і трапляється раз на рік. Повне затемнення могли спостерігати без будь-яких спеціальних пристроїв жителі 45 населених пунктів Індонезії, а також Мікронезії і Маршаллових островів.

Далі...
« 1 2 3 4 5 6 7 ... 9 10 »