Останні туристичні новини

Будинок актриси Емілі Блант можна зняти через Airbnb

 

Будинок, в якому близько року прожили британська актриса Емілі Блант і її чоловік Джон Красінскі, запропонували зняти через Airbnb. Про це повідомляється на сайті сервісу. Доба оренди житла обійдуться гостям 595 доларів. За ці гроші в будинку можуть оселитися до 12 осіб, а за кожного наступного гостя доведеться доплатити за 25 доларів. Крім того, в чек буде включено 295 доларів за прибирання.

Далі...

Форум винного туризму відбудеться у Грузії

 

В рамках асамблеї Грузія завоювала на другий термін членство комітету сателітних розрахунків статистики та туризму. Грузія також була обрана приймаючою країною наступної зустрічі вищеназваного комітету. Це перший випадок, коли засідання цього комітету проводиться за межами штаб-квартири Всесвітньої організації туризму.

Далі...

Франція стала лідером гірськолижного туризму

 

Франція повернула собі престижний титул найпопулярнішої у світі країни для гірськолижного туризму, незважаючи на 2,7-відсоткове падіння кількості відвідувачів гірськолижних курортів. Такі дані опублікувала у вівторок Асоціація гірськолижних курортів Франції/Domaines skiables de France (DSF). Пальму першості в секторі зимового туризму Франція завоювала вже вчетверте, змусивши потіснитися традиційного лідера – Сполучені Штати.

Далі...

Виставка Елізабет Тейлор відкриється у Лондоні

 

У жовтні в Лондонській галереї Getty Images відкриється фоторетроспектива відомої американської актриси. Виставка "Пісок і гламур" присвячується 30-річній наполегливій роботі Елізабет Тейлор по боротьбі зі СНІДом і ВІЛ. "Мета даної експозиції - розповісти про відчайдушну місії пані Елізабет - висвітлення проблем, пов'язаних зі СНІДом та ВІЛ, в ті часи, коли про це тільки починали говорити", - розповіла Сюзанна Харрісон.

Далі...

Навколо світу вирушили дніпропетровські мандрівники

 

Ще 16 вересня, зі Львова в навколосвітню подорож відправилися дніпропетровські мандрівники. Підприємці Віталій Танцюра та Маріанна Гавриленко вирушили з рідного Дніпропетровська минулими вихідними, коли там святкували День міста. Вдома у них лишилися двоє дітей шкільного віку, які не змогли поїхати з батьками через навчання.

Далі...

Світанок в Америці з космосу показало NASA

 

Астронавт американського національного космічного агентства - NASA Скотт Келлі оприлюднив фото раннього ранку в США, яке він зробив на борту Міжнародної космічної станції. Келлі опублікував знімок в соцмережі, додавши: "Над США сьогодні чисте небо".

Далі...

Стіни Сан-Франциско: Не мочіться на нас, ми дамо здачі

 

Сан-Франциско встановив стіни, які "дають здачі" любителям на них помочитися. Майже кожне місто стикається з проблемою браку громадських туалетів, внаслідок чого з'являються поганопахучі місця. Сан-Франциско починає реалізовувати проект, який використовує новий підхід в усуненні відходів людської життєдіяльності: місто встановлює стіни, що відкидають сечу назад.

Далі...

Коли краще бронювати авіаквитки на Новий рік

 

Визначено ідеальний час для бронювання авіаквитків на Новий рік. Експерти туристичного сервісу Skyscanner назвали вересень ідеальним часом для покупки авіаквитків на новорічні свята. Відзначається, що дані було отримано на основі аналізу цін восени 2014 року.

Далі...

Українська інсталяція з’явилася на Burning Man

 

Цього року на всесвітньо відомому фестивалі Burning Man, який відбувається в пустелі посеред штату Невада, США, вперше з’явилася інсталяція з України. Скульптура під назвою "Любов" авторства одесита Олександра Мілова була встановлена протягом всього часу проведення фестивалю.

Далі...

Всесвітній день туризму та День туризму в Україні

 

Щороку 27 вересня, згідно з Указом Президента України “Про День туризму” від 21 вересня 1998 року № 1047/98, вся туристична спільнота нашої держави святкує День туризму в Україні, який співпадає з Всесвітнім днем туризму, який, у свою чергу, встановлений Генеральною асамблеєю Всесвітньої туристської організації в 1979 році в місті Торремолінос, Іспанія.

Далі...
« 1 2 ... 6 7 8 9 10 »