Останні туристичні новини

Розумний туризм: технології, що допоможуть туристам

 

Майбутнє настає непомітно і вносить зміни в різні сфери життя. Туризм не є винятком. Як новинки виставки CES 2016 можуть вплинути на цю індустрію. Віртуальна реальність і технології стеження за поглядом, яким на CES 2016 було приділено чимало уваги, можуть змінити життя не тільки геймерів, але і авіапасажирів.

Далі...

Створено "розумну" валізу, яка сама їздить за власником

 

Компанія NUA Robotics представила на виставці CES +2016 прототип смарт-валізи - гаджета, здатного розпізнавати господаря і слідувати за ним по п'ятах. Валіза знаходиться на стадії доопрацювання і поки проходить випробування. Вона забезпечена камерою і Bluetooth-модулем - щоб дізнаватися власника і підключатися до його мобільних гаджетів.

Далі...

Карту подорожі Санти запустив Google

 

Google запустив традиційний сервіс Santa Tracker, завдяки якому можна відслідковувати, в якій частині світу Санта-Клаус роздає подарунки до Різдва. Різдвяний чарівник почав свою подорож з Північного полюса і на момент написання статті встиг подарувати малюкам з різних куточків світу більше 230 мільйонів подарунків.

Далі...

Дата початку космічного туризму стала відомою

 

Вже у наступному 2016 році американська компанія XCOR буде проводити випробування космічного корабля Lynx, який буде надалі використовуватись у сфері космічного туризму. Конкретна дата випробувань наразі не розголошується, але орієнтовно це станеться у другому кварталі.

Далі...

Найнебезпечніші країни для туристів: карта

 

У мережі була опублікована карта найбільш небезпечних для відвідування точок Землі. Після недавнього падіння російського літака, на борту якого перебувало 224 людини, туристів попередили про те, до яких куточків світу їздити небезпечно, повідомляє Business Insider.

Далі...

Традиції інших країн - що варто знати

 

Варто приділити увагу вивченню традицій і культури країни перед туристичною поїздкою - хоча б прочитати путівник. Але найчастіше варто знати, що саме не можна робити в тій чи іншій країні, щоб не розгнівати місцевих правителів, жителів або навіть богів.

Далі...

Лише в одному напрямку можлива подорож у часі

 

Британський фізик Брайан Кокс стверджує, що люди можуть подорожувати в часі, але тільки в майбутнє, без можливості повернутися назад. “Чи можемо ми створити машину часу?” – заявив професор з Манчестерського університету під час своєї промови на Британському науковому фестивалі. “Відповідь: так. Ми можемо переміститися в майбутнє, у нас повна свобода в переміщенні в майбутнє”.

Далі...

Відпочинок на приватному острові доступний всім


Уявіть: ви прокидаєтеся на безлюдному острові, навколо – білі піщані пляжі, спокійний блакитний океан і тільки найближчі люди. Немає ані телевізора, ані мобільного зв'язку. Ви можете поплавати, зайнятися йогою або розлягтися під пальмою з коктейлем і книгою. Справжня насолода...

Далі...

У Тихому океані виявлена черепаха, яка світиться

 

Вчені були вражені, побачивши, що з'явилася морська черепаха, яка світиться. Морські біологи під час зйомок коралових рифів в Тихому океані виявили біолюмінесцентну черепаху. За словами вчених, вона була схожа на "інопланетний корабель, покритий масою зелених і червоних вогнів".

Далі...

Фахівці галузі обрали найкращі аеропорти світу

 

Кращим аеропортом світу з пасажиропотоком понад 50 мільйонів чоловік в рік визнаний аэроузел Дубая. До такого висновку прийшло журі престижної міжнародної премії в галузі авіаподорожей World Routes Marketing Award. Як повідомляється на сайті заходу, церемонія вручення премій відбулася у вівторок, 22 вересня, у південноафриканському Дурбані.

Далі...
« 1 2 ... 6 7 8 9 10 11 »