Головна » 2015 » Грудень » 14 » Палеонтологічний туризм планує розвивати Чілі
21:21
Палеонтологічний туризм планує розвивати Чілі

У містах Пуєрто-Монт і Пілауко Влада країни хоче розвинути в країні новий вид туризму – палеонтологічний. Найближчим часом у містечку Пуерто-Монт, з якого починається чилійська Патагонія, буде створений перший у країні палеопарк, який дозволить зрозуміти, як люди жили 14 000 років тому. А через кілька тижнів у Пілауко почнеться будівництво музею, де будуть виставлені експонати, знайдені археологами.

За словами чилійських експертів, у палеонтології «величезний потенціал» для залучення туристів. Про це говорить той факт, що невеличкий шатер з археологічними знахідками в Монтеведре, відкритий в січні минулого року, відвідали вже більше тисячі чоловік.

Довідка: Пуерто-Монт і Пілауко - місця розкопок і важливих археологічних знахідок. Наприклад, в околицях Пуерто-Монте був знайдений відбиток ноги людини (можливо, дитину), а також давня стоянка з предметами тодішнього побуту. У Пилауко можна подивитися на останки різних видів тварин, що населяли цей район за часів плейстоцену. Розкопки тут стартували десять років тому і тривають досі.

 

Рубрика: Латинська Америка | Переглядів: 11103 | Додав: Turyst | Теги: Пуерто-Монт, палеонтологічний туризм, чілі, пілауко | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]